فهرست
شجاعت وارونه
شجاعت وارونه

شجاعت وارونه

آی اسپورت - اتفاقات عجیبی که دقایقی پیش از شروع بازی روی سکوهای ورزشگاه غدیر اهواز آغاز شد برای به‌حاشیه کشاندن این بازی و جنجالی شدن آن کافی بودند، اما در ادامه بازیکنان دو تیم هم به این اتفاقات دامن زدند و با درگیری‌های داخل میدان، جنجال و تنش را در ورزشگاه به حداکثر رساندند. در این میان یکی از نقش‌های اصلی درگیری‌ها مطابق معمول شجاع خلیل‌زاده بود. او در دومین فصل حضورش در پرسپولیس به بازیکنی تبدیل شده که سراغش را بیشتر باید در دعواها گرفت تا در صحنه‌های جذاب و حساس روی دروازه‌ها. مدافع پرسپولیس انگار قسم خورده در هر نقطه‌ای از زمین دعوایی رخ داد حتما در سریع‌ترین زمان ممکن خودش را به صحنه برساند و با حریف  سرشاخ شود. در این راه حتی برایش فرقی هم نمی‌کند که بازیکن هم‌تیمی‌اش اساسا نیازی به‌حمایت او دارد یا نه! شجاع درآخرین لحظات بازی با استقلال‌خوزستان وقتی علی علیپور با بازیکن حریف درگیری پیدا کرد سریعا خودش را به‌صحنه رساند و موضوعی را که می‌توانست خیلی زودتر و ساده‌تر حل شود به یک تنش بزرگ تبدیل کرد. در آن صحنه میثم شاه‌مکوند، بازیکن خوزستانی پای علیپور را گرو گرفته بود و اجازه نمی‌داد پرسپولیسی‌ها بازی را آغاز کنند. علیپور بعد از اینکه پایش را از چنگ حریف رها کرد اعتراض خود را به داور نشان داد و شاه‌مکوند هم قصد ترک صحنه را داشت. اما شجاع به‌سرعت به‌صحنه رسید و اعتراضش را نه به داور که مستقیما به بازیکن حریف و با هل دادن او نشان داد. همین حرکت زمینه‌ساز دعوا و درگیری بین بازیکنان دو تیم و اختصاص یک کارت زرد به شجاع شد.

به دنبال قاتل بروسلی!

شجاع خلیل‌زاده حتی با مسئولان برگزارکننده بازی هم درگیری‌هایی داشت که بعد از بازی زمان زیادی را به تکذیب کردن این درگیری‌ها اختصاص داد. او در مصاحبه بعد از بازی‌اش گفت: «من با سعید فتاحی درگیر نشدم. نمی‌دانم برخی سایت‌ها چرا این شایعه را ساختند. آقای فتاحی از دوستان صمیمی من است و هیچ برخورد و درگیری بین ما وجود نداشت لطفا دنبال قاتل بروسلی نباشند.» او در پاسخ به سرمربی حریف که تیم خودش را برتر از پرسپولیس دانسته بود هم گفت: «من نمی‌دانم آقای یزدی از کدام بازی صحبت می‌کنند. شاید ایشان در بازی با پرسپولیس روی نیمکت نبودند و باید از ایشان پرسید آیا مطمئن هستند بازی پرسپولیس-استقلال‌خوزستان را تماشا کرده‌اند یا خیر؟»

دشمنان پرسپولیس را بشناسید

درگیری با بازیکن حریف و مسئول برگزاری مسابقه، به‌اضافه پاسخ دادن به حرف‌های سرمربی استقلال‌خوزستان روز پرکاری را برای شجاع خلیل‌زاده ساخت اما انگار همه اینها هم او را راضی نکرده بود. چون بعد از پایان مسابقه تازه به شبکه‌های اجتماعی آمد و حمله به سردبیر یکی از سایت‌های ورزشی را آغاز کرد. او در پاسخ به توییتی که این سردبیر از صحنه درگیری شجاع با شاه‌مکوند منتشر کرده بود یک استوری گذاشت و نوشت: «باید تاسف خورد به حال این افراد که با این قضاوت‌ها یک سایت را اداره می‌کنند. دشمنان پرسپولیس را بشناسید.» با این استوری، حجم زیادی از کامنت‌ها و پیغام‌های توهین‌آمیز از سوی پرسپولیسی‌ها روانه صفحه این روزنامه‌نگار ورزشی شد.

همشهری ورزشی

۸ ۴  
آی اسپورت
2018-08-11 18:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
Hasan
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۴۶
دشمنی ورزش 3 خبر ورزشی سایت 90 روزنامه همشهری خیلی قدیمی تر از حضور شجاع در پرسپولیسه شجاع تنها از خودش در مقابل دروغ و جو سازی راهبر دفاع کرد ما به وجود تک تک بازیکنابا غیرتمون که تو این فصل تیم رو تنها نگذاشتن افتخار می کنیم
علی پرسپولیسی
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۰۱
آی اسپورت چرا در مورد کودک آزاری فرشید اسماعیلی چیزی نمیذاری؟! هرجای دنیا بود شدیدترین برخورد با کسی که این عمل وحشیانه رو انجام داده میکردن .
دوستانی که در جریان نیستن فیلم قبل از شروع بازی کیسه و سوراختور رو ببینن که بعد از عکاسی ، فرشید اسماعیلی وحشیانه بچه ای که حلوش وایساده بود تا عکس بگیرنو به جرم پوشیدن پیراهن قرمز هل میده و زیر لب فحاشی میکنه. واقعا تاسف برانگیزه این همه نبود انسانیت و وحشی گری.
۸
Mn
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۱۴
سردبیر اون سایت یعنی جناب راهبر از هر روش ناجوانمردانه ای برای ایجاد بحران و تضعیف پرسپولیس استفاده میکنه و برای هواداران پرسپولیس کاملا شناخته شده هست با وجود هزینه های میلیاردی استقلال و حمایت همه جانبه ای ازطرف وزارت ورزش و فدراسیون از استقلال میشه و پرسپولیس هم محروم از خرید بازیکن هست بازهم جناب راهبر راضی نیست و هرمطلبی که میخواد مینویسه که در پرسپولیس بحران ایجاد کنه چون اطمینان داره پرسپولیس وقتی در تنگنا قرار میگیره اراده بازیکنها و هوادارانش قویتر میشه بهتره ایشون بدونه .....مدعی خواست که ازبیخ کند ریشه ما.....غافل از آنکه خدا هست در اندیشه ما
۹
6
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۱۸
دشمنی پژمان راهبر علیه پرسپولیس ثابت شده اش.
یه بار دیگه صحنه ای که منجر به عصبانیت خلیل زاده و علیپور شد رو ببیند. بازیکن روی علیپور خطا کرد و بعد از سوت داور خودش رو انداخت رو پاهای علیپور تا دیرتر بلند بشه!!! وقت کشی به هرقیمتی! شکی نداشته باشید اتفاقات اهواز کاملا هماهنگ شده بود چون فوتبالی حریف پرسپولیس نمیشن
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر