فهرست
سوال روز؛ وقت اضافی بازی استقلال چقدر بود؟
سوال روز؛ وقت اضافی بازی استقلال چقدر بود؟

سوال روز؛ وقت اضافی بازی استقلال چقدر بود؟

آی اسپورت - جنجال بزرگ بازی استقلال و فولاد در چارچوب هفته دوم لیگ برتر به مساله وقت‌های اضافی اعلام و گرفته شده توسط علیرضا فغانی برمی‌گشت. جایی که فولادی ها در آخرین ثانیه‌های وقت های اضافی موفق شدند گل تساوی را وارد دروازه استقلال کنند و این موضوع تنش های زیادی به وجود بیاورد. در جریان این مسابقه علیرضا فغانی برای نیمه دوم 5 دقیقه وقت اضافه اعلام کرد و تایمر تلویزیونی نشان می‌داد که گل فولاد در هفتمین دقیقه از وقت‌ تلف شده به ثمر رسیده است. به همین خاطر با به صدا در آمدن سوت پایان بازی آندره استراماچونی سرمربی ایتالیایی استقلال نیز با نشان دادن ساعت خود به سمت فغانی رفت و اعتقاد داشت گل فولاد زمانی زده شده که وقت بازی تمام شده بود.

این اعتراض‌ها به فضای مجازی کشیده شد و بسیاری از طرفداران استقلال نیز انتقادهای تندی از فغانی و نحوه قضاوتش در وقت‌های اضافی انجام دادند. از آنجایی که بحث بر سر وقت تلف شده نیمه دوم بازی استقلال وفولاد بسیار بالا گرفته بود، شب گذشته در برنامه شب‌های فوتبالی برای وقت‌های اضافی تایمر گذاشته شد.

در تصاویر کاملا مشخص شد که سیدحسین حسینی دروازه‌بان استقلال در دونوبت در وقت‌های تلف شده دچار آسیب دیدگی می‌شود و وقت بازی را می‌کشد. تایمری که دست اندرکاران شب‌های فوتبالی گذاشته بودند بعد از پایان 90 دقیقه به حرکت در آمد و در زمان وقفه‌های ایجاد شده توسط سیدحسین حسینی در بازی متوقف شد. با حرکت دوباره بعد از شروع بازی توسط حسینی مشخص شد که گل فولاد به صورت واقعی در دقیقه 4 و 40 ثانیه وقت های اضافی زده شده که این مساله صحت تصمیم فغانی را مشخص می‌کند.

در برنامه دیشب همچنین علیرضا یزدانی کارشناس داوری نیز اعلام کرد که وقت‌های اضافی کاملا در دست داور است و می‌تواند در دل وقت اضافه تایم دیگری را نیز برای بازی در نظر بگیرد.همچنین بعد از حرکت تایمر در بحث وقت‌های اضافی دیدار استقلال و فولاد، یزدانی تاکید کرد که گل میهمان در موقعیت صحیح زده شده است. ضمن اینکه علی خسروی مجری بخش داوری برنامه نیز این مساله را تایید کرد.

۲    
آی اسپورت
2019-08-31 17:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر