فهرست
دل بوسکه : مشکلات اسپانیا بیشتر فنی بود تا تقویم فشرده لالیگا
دل بوسکه : مشکلات اسپانیا بیشتر فنی بود تا تقویم فشرده لالیگا

دل بوسکه : مشکلات اسپانیا بیشتر فنی بود تا تقویم فشرده لالیگا

آی اسپورت - امشب تیم ملی اسپانیا مدافع عنوان قهرمانی جهان بصورت رسمی از جام جهانی خداحافظی خواهد کرد. دیدار این تیم مقابل استرالیا یک بازی تشریفاتی است که لاروخا به این انگیزه که حداقل با یک برد از مسابقات خداحافظی کند پای به این دیدار می گذارد .

ویسنته دل بوسکه در نشست خبری پیش از این بازی گفت : \"می خواهیم به بهترین شیوه ممکن از جام جهانی خداحافظی کنیم.بخصوص پس از بازی با هلند اوضاع تیم به هم ریخته بود اما حالا با این شرایط کنار آمده ایم. در این چند روز خودمان را به خوبی آماده کرده ایم\"

وی ادامه داد : \" حذف ما یک مساله فوتبالی بود و دنبال بهانه و مقصر نیستم . مشکلات ما بیشتر فنی و فیزیکی بود تا تقویم فشرده مسابقات. در مورد آینده خودم و برخی بازیکنان؛ باید بهترین تصمیبم گرفته شود.تصمیمی که به صلاح فوتبال اسپانیا باشد.

از طرف فدراسیون فوتبال اسپانیا روی عملکرد من دیدگاه مثبتی وجود دارد ولی باید صحبت کنیم و من باید روی ادامه کارم بیشتر فکر کنم.از آنجاییکه حمایت فدراسیون را به همراه دارم فعلا در مورد آینده خودم چیزی نمی گویم.پس از جام جهانی فرصت خوبی برای فکر کردن دارم \" 

دل بوسکه در مورد خداحافظی برخی بازیکنانش از تیم ملی گفت : \" هنوز هیچ بازیکنی رسما به من این مساله را اعلام نکرده است. پس از مسابقات باید بنشینیم و همه چیز را آنالیز کنیم.

باید ببینیم که شرایط هر بازیکن در باشگاهش چگونه بوده است و سپس به نتیجه منظقی تری دست خواهیم یافت. کاسیاس یکی از این نمونه هاست. در مورد ژاوی هم نمی دانم که تصمیم قطعی او چیست ؟صادقانه می گویم هنوز کسی رودررو با من این مساله را مطرح نکرده است\"

در انتها مربی سابق رئال مادرید در مورد قضیه اخراج فابرگاس از تمرین گفت : \" نه اینطور نیست . من او را از تمرین اخراج نکردم. یک بازی تمرینی کوچک بود و من او را از این بازی بیرون کشیدم. همین. مساله خاصی نبود. من همه جوانب یک تمرین و همه جزئیات بازیکنانم را زیر نظر دارم. برعکس بازیکنان که فقط به خودشان فکر می کنند.\"

     
آی اسپورت
2014-06-23 17:28:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر