فهرست
تناقض روز؛ فرق این دو صحنه چه بود؟
تناقض روز؛ فرق این دو صحنه چه بود؟

تناقض روز؛ فرق این دو صحنه چه بود؟

آی اسپورت – سعید مظفری زاده کارشناس داوری، ساعاتی قبل در برنامه فوتبال برتر نظراتش را درباره صحنه‌های جنجالی بازی شهرخودرو و سپاهان اعلام کرده بود. او در برنامه دومین صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه سپاهان مدعی شد طبق قوانین جدید فیفا، هر گاه توپ قبل از برخورد به دست بازیکن خودی در محوطه جریمه به زمین بخورد، هند نیست و داور نباید خطای پنالتی اعلام کند. این در حالی است که دیگر کارشناسان داوری در این صحنه به خطای هند پنالتی اعتقاد داشتند.

1
1

2
2

نکته مهم درباره سعید مظفری زاده این است که او در کارشناسی داوری بازی فولاد و پرسپولیس در هفته دهم، مشابه چنین صحنه ای را برای پرسپولیسی ها پنالتی دانسته بود و تصمیم داور را تایید کرده بود. در آن صحنه ارسال بازیکن پرسپولیس در داخل محوطه جریمه پس از برخورد به زمین بلند شد و به دست روح الله سیف اللهی خورد و داور اعلام پنالتی کرد. حالا باید از مظفری زاده پرسید که تفاوت این دو صحنه در چه بود که شما اولی را پنالتی تشخیص دادید و دومی را نه!

۱۸ ۴  
آی اسپورت
2019-12-10 01:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
خربین
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸، ۰۲:۱۵
فرقش لنگه.. لنگ
لنگی ها
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸، ۰۴:۱۷
چون اولی مال پرسپولیس بود، تا حالا به غیر بازی شاهین( که اون هم بازیکنان راه دادن) کدام بازی را بدون داوری و سالم برده!!! این فوتبال تمیز نیست باید مشخص شه رابطه پول های هدایتی و سلطانی فر
محسن
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸، ۰۹:۱۸
یه مورد دیگه هم بود.برخورد بازیکن استقلال با حریف در دقیقه نود و بوق خطا بود اما در بلزی سپاهان همین برخورد روی کیروش خطا نبود!
۲
محسن
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸، ۱۰:۰۶
کیسه کش و غیره.....لطفا ببندید. هردو پنالتی بود. فقط یک سری احمق دارن اشتباه میزنن. بفهمید جانب داری از یه جای دیگس برا یه تیم دیگه . همین کیسه جلو سپاهان پنالتیش رو نگرفت بعد میگه به نفع پرسپولیس داوری میکنن.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر