فهرست

۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷

#ترکاشوند گفته بازیکن خاصی توی تولد فرزندم در دبی نبوده! کاش یکی می‌پرسید کدام بازیکنان #پرسپولیس خاص و کدام غیر خاص هستند دقیقا؟ احتمالا بازیکنا برای باندهای خودشون اسم گذاشتن توی اردوها، به اون 4 تا هم میگن بازیکنای غیرخاص که با بقیه قاطی نشن.
آی اسپورت
2017-10-09 13:47:03
نظر دهید

۸ نظر
حمید
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۶
تا جایی که ما می دونیم در این جا کاربرد کلمه "خاص" به هیچ وجه معنی مورد نظر شما رو تولید نمی کنه و فقط جنبه تاکیدی داره. وقتی همچین گیرهای بی خودی می دین آدم کلا بی خیال حرفاتون میشه. چون اگه بخواین مثل حسن روشن به زمین و زمان گیر بدین بالاخره یه چندتاییش درست در میاد دیگه. که البته به هیچ وجه نشانی از ذکاوت گوینده نیست!
خخخخخخخخخخ
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۷
همین مونده بود که توی دهه هشتادی بیای زرزر کنی....
از این اخبار چیزی به شما نمی ماسه که دارید خودتون رو خفه کنید. اگر هم سودی تو این حرفا باشه مال ایسنا و مهر و ....است که خودشون منبع فسادن و از همه بدترن.
از این اخبار چیزی به آی اسپرت یه لا قبا نمی ماسه. اگه بوی کباب شنیدید اشتباه شنیدید دارن خر داغ می کنن
omid
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۹
خوب که چی؟...
منظورت چیه؟
کاش یه سری هم به رسانه های عربستان بندازی و وطن پرستی شونو ببینی. حداقل بذارید بعد بازی. حرف رو تا وقتی نزنی صاحبشی. باور کن. دشمنی تو پرسپولیس رو کوچیک نمیکنه ولی متاسفانه تو رو بزرگ میکنه البته موقت و زودگذر مث بارون بهار
۵
وحید پرسپولیسی
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۰۱
ختم کلام رو خدمتتون عرض میکنم : این موضوع رو بهتر از همه ما ارکان تیم (مدیریت و برانکو) میدونن.. حالا مساله : اگر از دوپنجره نقل و انتقالاتی محروم شیم که هیچ... اگر نشیم شک نکن هر 4 تاشون رو برانکو فصل بعد به درب خروجی هدایت میکنه و آغاز سقوط.. چند فصل سپاهان و سایپا و پدیده و تمام.. منهای طارمی که به علت فوتبال فراتر از آسیای خودش از مهلکه فرار میکنه و میره یونانی روسیه ای جایی.. و این پایان داستان باند خوشحال پرسپولیس هست. تا باشد آیندگان از سرنوشت (پیام عباس زاده حقیقی سوشا و این 4 گل پسر عبرت گرفته و در پرسپولیس به حاشیه فکر نکنند.)
چرت اسپرت
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۱۹
باشه بابا تو خوبی. تو عمرت هم تا حالا نه شب نشینی رفتی و ده جشن تولد.کلا تو بهترینی
ویلی
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۰۶:۰۱
جناب گرانپایه این کامنتای بیربطو به دل نگیر شرط میبندم اصلن منظور شمارو نگرفتن البته بخشی از تقصیر گردن شماست مخاطبینو دست بالا میگیری پاراگراف بالای دوخط براشون توییت میکنی این بندگان خدا سطح سخن از "سوختی سوختی" و "تو خوبی" و این حرفا بالاتر باشه سردر نمیارن، جوونای بخت برگشته نه درآمد دارن نه پاسپورت معتبر نه امید به آینده...باید با این تعصبات چیپ روزشونو شب کنن دلخوشی ندارن بذارید واسه قرمز و آبی شکم همو پاره کنن بلکه حیاتشون معنی پیدا کنه!!
۶ ۱
lsksdksd;sd;sd'sdf
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۸
نه تو خوبی. توهم مثل گرانپایه بهترینی
۲
اقای تاج هستم تو فدراسیون
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۰
اصن شما کی هستین میاین نظر میدین در مورد پرسپولیس اقای گرانپایه ؟؟؟؟؟
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر