فهرست
سوژه روز: حمایت از تاج به خاطر سیرالئون!
سوژه روز: حمایت از تاج به خاطر سیرالئون!

سوژه روز: حمایت از تاج به خاطر سیرالئون!

آی اسپورت – بازی تدارکاتی تیم ملی با سیرالئون حجم انتقادات از فدراسیون فوتبال و کارلوس کی روش را به طرز محسوسی افزایش داده و منتقدان مدعی برگزاری این بازی به خواست دلال ها و واسطه ها هستند. در چنین شرایطی سایت باشگاه خبرنگاران در گزارشی قابل توجه، از مهدی تاج و فدراسیون فوتبال به خاطر فراهم کردن چنین دیداری دفاع کرده. بخشهای مهم این مطلب را برایتان نقل می کنیم:" به نسبت تدارکات تیم ملی ایران پیش از جام جهانی ۲۰۱۴ که شاگردان کی روش تنها در ۵ بازی دوستانه مقابل حریفانی مانند گینه، بلاروس، مونته نگرو، آنگولا و ترینیداد و توباگو قرار گرفت، فراهم کردن شرایط برگزاری بازی با حریفانی مانند تونس، الجزایر، یونان و ترکیه که جزء تیم‌های خوب و شاخص فوتبال جهان هستند و حتی سوریه و ازبکستان که در سال‌های اخیر رشد قابل توجهی در فوتبال آسیا داشته اند، جهش بزرگی برای فدراسیون فوتبال محسوب می‌شود. لیتوانی هم یک حریف تمرینی خوب برای ملی پوشان کشورمان پیش از آغاز جام جهانی محسوب می‌شود.

شاید اغراق نباشد اگر بگوییم فدراسیون فوتبال ایران بین تمام فدراسیون‌هایی که تیمهایشان در جام جهانی ۲۰۱۸ حضور دارند، کمترین بودجه را در اختیار دارد و با این بودجه اندک آماده سازی تیمی که قرار است در بزرگ‌ترین آوردگاه جهان فوتبال شرکت کند، بسیار دشوار است. با این حال زمانیکه کادرفنی و بازیکنان تیم ملی از امکانات و بازی‌های دوستانه راضی هستند برخی افراد به دلیل اختلاف‌های شخصی با رئیس فدراسیون فوتبال نباید دست به تخریب کل اعضای فدراسیون و حتی مهدی تاج بزنند.اینکه تیم ملی در فاصله کمتر از ۳ ماه تا آغاز جام جهانی باید اردو‌های خارجی خوبی برگزار کند، کمترین حق کی روش و شاگردانش است و نباید برخی افراد با اعلام اینکه بهتر است هزینه برگزاری اردو‌های تیم ملی صرف تجهیز مرکز ملی فوتبال شود، عملکرد مهدی تاج و مجموعه تحت امرش را زیر سوال ببرند.

از طرفی برخلاف برخی روسای قبلی فدراسیون، مهدی تاج در ماه‌های اخیر همواره سعی کرده است نسبت به ابهام‌های مالی فدراسیون توضیح دهد و روی مسائل مختلف سرپوش نگذارد."

۳    
آی اسپورت
2018-03-19 08:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر