فهرست
اسپانیا 3-0 استرالیا: غرور و تعصب
اسپانیا 3-0 استرالیا: غرور و تعصب

اسپانیا 3-0 استرالیا: غرور و تعصب

آی اسپورت- اسپانیا در دیداری که تاثیری در سرنوشت دو تیم نداشت، با سه گل استرالیا را از پیش رو برداشت.

داوید ویا، فرناندو تورس و خوان ماتا که در دو دیدار قبلی فرصت کمی برای بازی پیدا کردند، سه گل اسپانیا در این دیدار را به ثمر رساندند.

دل بوسکه در این دیدار ویا، تورس و رینا را از ابتدا به میدان فرستاد تا ایکر کاسیاس و دیه گو کاستا روی نیمکت قرار بگیرند.

بعد از یک شروع کند و آرام از دو تیم، این استرالیا بود که چند حمله انجام داد اما اولین موقعیت جدی بازی را به وجود آورد. اینیستا که صدمین بازی ملی اش را انجام می داد، با یک پاس خوب، ویا را صاحب توپ کرد اما ضربه والی این مهاجم باتجربه، از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقایقی بعد، اینیستا بار دیگر برای هم تیمی هایش موقعیت سازی کرد و این بار با یک ضربه پشت پا، یوردی آلبا را در موقعیت گلزنی قرار داد اما ضربه آلبا را دروازه بان استرالیا مهار کرد. سپس نوبت داویا بود که با فریب مایل یدیناک، کاپیتان حریف، یک ارسال سریع را روی دروازه انجام داد اما کوکه و تورس نتوانستند از این موقعیت استفاده کنند.

سرانجام مقاومت استرالیا در دقیقه 36 شکست شد و همکاری اینیستا و خوان فران، داوید ویا را در موقعیت گلزنی قرار داد و او با یک ضربه پشت پای دیدنی، دروازه رایان را باز کرد؛ گلی که باعث شد اسپانیا با برتری 1-0 به رختکن برود.

اسپانیا در دقایق ابتدایی نیمه دوم نتوانست ریتم بازی اش را به دست بیاورد و این فرصتی در اختیار استرالیا قرار داد.

ویا که آخرین بازی ملی اش را انجام می داد، در اواسط نیمه دوم جای خود را به خوان ماتا داد و در بین تشویق شدید هواداران اسپانیا، از بازی بیرون رفت.

اسپانیا در 20 دقیقه پایانی بار دیگر کنترل بازی در دست گرفت و بار دیگر اینستا پاس گل داد. پاس ستاره بارسا به پشت مدافعان حریف، تورس را در موقعیت گلزنی قرار داد و او با یک ضربه پای راست دقیق، دروازه حریف را باز کرد.

در آخرین دقایق بازی، فابرگاس که به عنوان بازیکن جانشین به میدان رفته بود، با یک پاس خوب، ماتا را با دروازه بان حریف تک به تک کرد و او هم با یک بغل پای مطمئن، توپ را از بین پاهای دروازه بان حریف به گل تبدیل کرد.ترکیب دو تیم:\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/a83bd60cc51.jpg\"


اسپانیا: په په رینا، خوان فران، آلبیول، سرخیو راموس، یوردی آلبا، ژابی آلونسو، کوکه، اینیستا، کاسورلا، فرناندو تورس، داوید ویا\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/a83bd60cc52.jpg\"


استرالیا: رایان، مک گوان، اسپیرانوویچ، ویلکینسون، داویدسون، مک کی، یدیناک، بوزانیچ، لکی، تاگارت، اور


گل ها:

دقیقه 37: نفوذ خوان فران از سمت راست و پاس کات بک او برای داوید ویا، با ضربه پشت پا و تکنیکی این مهاجم باتجربه، به گل اول بازی تبدیل می شود


\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/b6743fde571.jpg\"

دقیقه 69: حرکت عالی اینیستا، مدافعان استرالیا را به هم می ریزد و پاس او برای تورس، این مهاجم باتجربه را تقریبا دروازه حریف تک به تک می کن؛ ضربه دقیق تورس از کنار دستان رایان، به گل دوم اسپانیا می شود
\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/92c30963d71.jpg\"


دقیقه 82: خوان ماتا پشت مدافعان استرالیا صاحب توپ می شود و با یک ضربه دقیق، توپ را از بین پاهای دروازه بان استرالیا به گل تبدیل می کند\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/92c30963d72.jpg\"     
آی اسپورت
2014-06-23 23:19:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر