فهرست
گزارش روز : نکونام رکورددار دوندگی / حتی بالاتر از آندو !
گزارش روز : نکونام رکورددار دوندگی / حتی بالاتر از آندو !

گزارش روز : نکونام رکورددار دوندگی / حتی بالاتر از آندو !


آی اسپورت- پس از بازی ایران و آرژانتین که با درخشش شیرهای پارسی همراه شد، بازیکنان ایران دوندگی زیادی داشتند و آمار کلی شان، مقداری کمتر از آرژانتین بود. اما طبق گزارش فیفا، جواد نکونام و رضا قوچان نژاد تنها بازیکنان تیم ملی بودند که بالای 11 کیلومتر دویدند.

گوچی در این مسابقه 11 کیلومتر و 117 متر دوید تا در رده اول قرار بگیرد. پس از او هم نکونام با 11 کیلومتر و 41 متر در رده دوم ایستاد. تیموریان هم با 10 کیلومتر و 924 متر سومین بازیکن دونده ایران شد. احسان حاج صفی هم تنها بازیکنی بود که با 10 کیلومتر و 131 متر، در بین دو رقمی ها قرار گرفت. دیگر بازیکنان ایران اما میزان دوندگی شان به 10کیلو متر نرسید. 
جدول بازی با آرژانتین(که با نام جدول آمار فیفا در اینجا مشخص است)هم به خوبی نشان می دهد میزان دوندگی تک تک بازیکنان در زمین چقدر بوده است. جالب اینجاست که آمار فیفا با آماری که تلویزیون ایران و بعضی سایت ها پس از بازی ارایه داد، تفاوت داشت! فیفا بعد از بازی نیجریه هم جدول عملکرد بازیکنان را در اختیار تیم ملی قرار داده بود که در آن مسابقه حیدری با 11کیلو متر و 577 متر در رده اول ایستاد. تیموریان با 10کیلو متر و 974 متر در رده دوم و رده سوم هم با 10 متر و 808 متر به جواد نکونام رسید.

کنارهم قرار دادن این دو جدول نشان می دهد، رضا قوچان نژاد، جواد نکونام، آندارانیک تیموریان و احسان حاجی صفی در دو بازی نیجریه و آرژانتین میزان دوندگی شان بیشتر از دیگر بازیکنان بوده است. جدول های ارایه شده از سوی فیفا به تیم ملی را در زیر می بینید. در این جدول همچنین میزان مالکیت توپ بازیکنان در نقاط مختلف زمین، اوج سرعت، میانگین سرعت و.. بازیکنان هم دیده می شود.   

     
آی اسپورت
2014-06-23 22:02:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر