فهرست
در تمرین امروز تیم ملی ؛ تنیس فوتبال به قصد کشت!
در تمرین امروز تیم ملی ؛ تنیس فوتبال به قصد کشت!

در تمرین امروز تیم ملی ؛ تنیس فوتبال به قصد کشت!

آی اسپورت / سائوپائولو – هیچ خبری از حاشیه های معمول یک تیم ایرانی در جام جهانی نیست . این برای همه شگفت انگیز است ؛ به خصوص برای خبرنگارها که تجربه جام جهانی 2006 را دارند . تجربه سرطان حاشیه و خبرهای منفی در تیمی که پرستاره تر و جذاب تر از این تیم 8 سال بعد بود .

وقتی می رسیم به محوطه کمپ تیم ملی ، بازیکن ها تازه قطار شده اند کنار هم  . کی روش با خبرنگار برزیلی گلوبو حرف می زند و ستاره ها یکی یکی در دو زمین تنیس فوتبال کنار هم صف می کشند . تیمی که مقابل ماست ، ده تا از جذابترین ها را دارد . نکونام ، انصاری فر ، منتظری ، حسینی و صادقی در یک تیم و شجاعی ، حاج صفی ، خسرو حیدری ، پولادی و گوچی هم در یک تیم .

بچه ها عالی اند . تکنیک شان و قدرت کنترل توپشان در حد عالی است و کمتر توپی ممکن است بخوابد . در بین بازیکن ها جواد نکونام به خصوص بازی را جدی گرفته و سربقیه غر می زند . کریم انصاری فر هم مثل یک لیبرو ته را جمع کرده . آن طرف هم مسعودشجاعی تکنیکش را هی نشان می دهد ...

بازی به نفع تیم نکو تمام می شود اما نتیجه خیلی مهم نیست . مهم این است که از همین بازی ساده می شود فهمید چه انرژی مثبتی توی این بچه هاست . بچه هایی مثل پولادی که لعنتی با دوسه قیچی تماشایی و کاردرست نشان می دهد در بهترین روزهای عمرش است .

ما به این تیم امیدواریم ، به خصوص که کارلوس کی روش هم هی می آید توی بازی و کرم می ریزد و همه را خوشحال تر می کند .

پژمان راهبر – سائوپائولو

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-23 22:04:06
نظر دهید

۲ نظر
7
دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۱۳
کارلوس کی روش هم هی می آید توی بازی و کرم می ریزد و همه را خوشحال تر می کند .
علی
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۱۳
کرم می ریزد؟؟؟؟؟؟
خیلی جالب نیستا!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر