فهرست
رفع اتهام از کاپیتان ایران؛ نکونام پیراهن نمی‌خواست
رفع اتهام از کاپیتان ایران؛ نکونام پیراهن نمی‌خواست

رفع اتهام از کاپیتان ایران؛ نکونام پیراهن نمی‌خواست

آی اسپورت- گفت‌وگوی جواد نکونام با مسی در مراسم ابتدای بازی، بعد از سپری شدن دو روز هنوز هم یکی از گوشه‌های سوال‌برانگیز دیدار ایران و آرژانتین است. کاپیتان ایران در زمان دست دادن با کاپیتان سرشناس آرژانتین جملاتی رد و بدل کرد که خیلی از بینندگان تلویزیونی و برخی از رسانه‌های دنیا تعبیرشان از این گفت‌وگو درخواست نکونام برای تعویض پیراهن با مسی بود.

اما بر اساس آنچه رضا سعیدی‌پور عکاس آی اسپورت در برزیل از نزدیک شاهد بوده ماجرا به این شکل نبوده است. مسئولان فدراسیون فوتبال هدایایی برای آرژانتینی‌ها تدارک دیده بودند که شامل یک قاب بزرگ و نفیس هم می‌شد و قرار بود این هدایا به نمایندگی از آرژانتینی‌ها به لیونل مسی اهدا شود. اما چون آوردن قاب به آن بزرگی به زمین امکان‌پذیر نبوده است، ایرانی‌ها قاب را کنار زمین نگه می‌دارند. جملاتی که نکونام بعد از مراسم ابتدای بازی به مسی می‌گوید در واقع توضیحات او درباره همین هدایا است. جواد از مسی می‌خواهد که در اولین فرصت برای گرفتن هدایا به کنار زمین برود، اما جالب این‌جاست که دقایقی بعد مسئولان فیفا و برگزارکنندگان بازی، قاب مذکور را از کنار زمین برمی‌دارند!

در نهایت این هدیه که تصویر آن را هم در این عکس می‌بینید بعد از بازی به آرژانتینی‌ها اهدا می‌شود. درخواست بازیکنان ایران برای تعویض پیراهن با مسی هم بعدا در راهروی رختکن به گوش کاپیتان آرژانتین می‌رسد نه در مراسم ابتدای بازی.

  ۹  
آی اسپورت
2014-06-23 23:18:45
نظر دهید

۹ نظر
رضا. دزفول
دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۱۸
تیمو که بیچاره کرد آقای کاپیتان یار اضافی
سینا خوزستان همیشه آبی
دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۳۵
کلا لنگیها میسوزن از اون بازوبند آبی..حالا هر طور شده و تحت عناوین مختلف باید داستان سازی ها کنن تا عقده و حقارتشون رو نسبت به کاپتان جواد نشون بدن
metti
دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۵۶
رفع اتهام!! چه اتهامی؟؟ مگه قتل کرده؟؟ اصلا" به مسی گفته باشه پیراهنتو بده به من.. به کسی ربطی نداره که.. این رسانه های لنگی دنبال جنجالن.. یه جور می گه رفع اتهام انگار مسی رو تهدید به قتل کرده بود!!
-
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۰۰:۲۷
یه سوال نتایج پیش بینی نتیجه ایران آرژانتین اعلام کردین???????
بچه اهواز
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۰۴:۲۹
اسمتو بزار سینا ابی مگه خوزستان ارس پدرت ..............
رضا
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۰۴:۴۰
این بازوبند آبی خیلی سوزش برای لنگی ها آورده ... بجای حمایت از کاپیتان تیم ملی , فقط و فقط دارن میکوبن ایشون رو به هر نحوی
رهام
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۰۸:۱۴
از اولشم معلوم بود نکو میخواست تابلو فرشو بده به مسی ماجرای گل خوردن هم اینجوری بود اگه حقیقی اونجوری توپو مشت نمیکرد جواد توپ رو از دست نمیداد رضا اونجور بعد جایگیری نمیکرد مقاب مسی توپه گل نمیشد واقعا برای بعضیها متاسفم
علی
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۳۹
کسی اتهامی نزده.چه جالبه خود رسانه های طرفدار پرسپولیس اتهام میزنن و بعد خودشون هم تکذیب می کنن.همه دیدن بعد از باخت ایران در حالیکه همه بازیکنان ناراحت بودن پولادی بدو خودشو به مسی رسوند و طلب پیراهن کرد و البته مسی تو ذوقش زد و ازش خواست تو رختکن درخواست کنه.
عباس
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۱۷
جالبه دیلی میل شده رسانه طرفدار پرسپولیس جمع کنید بابا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر