فهرست
پرسپولیس ۲-۱ نساجی؛ جنگ تمام عیار
پرسپولیس ۲-۱ نساجی؛ جنگ تمام عیار

پرسپولیس ۲-۱ نساجی؛ جنگ تمام عیار

آی‌اسپورت- در دیدار باقیمانده هفته ششم دو تیم پرسپولیس و نساجی به مصاف هم رفته‌اند. پرسپولیس در این دیدار علیرضا بیرانوند و بشار رسن به دلیل حضور در بازیهای ملی در اختیار ندارد.بوژیدار رادوسویچ دروازه‌بان پرسپولیس در این بازی است تا در نیمی از بازیهای این فصل فرصت بازی پیدا کرده باشد.گادوین منشا نز برای نخستین بار در ترکیب اصلی قرار گرفته است

این بازی از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگا ه آزادی آغاز شده است.

ترکیب پرسپولیس

 بوژیدار رادوشوویچ، حسین ماهینی، سید جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی، امید عالیشاه، گادوین منشا و علی علیپور 

ترکیب نساجی

 امین رضایی، حمیدرضا دیوسالار، حامد شیری، گولسیانی، فرشاد فرجی، محمد آبشک، احمد عبداله زاده، سجاد آشوری، علی اصغر عاشوری، علی شجاعی و محمد عباس زاده

صحنه‌های حساس

 دقیقه ۱۵:ارسال از چپ بازیکنان نساجی در دهانه دروازه فرصت خوبی برای محمد عباس زاده ایجاد کرد که این بازیکن نتوانست به خوبی به توپ ضربه بزند و این فرصت با واکنش رادو به کرنر تبدیل شد.

دقیقه ۳۰: احمد نورالهی روی کار ایستگاهی تمرین شده علی علیپور را در محوطه جریمه صاحب موقعیت کرد که ضربه این بازیکن به دیرک دروازه اصابت کرد. این هفتمین باری است که در این فصل ضربات بازیکنان پرسپولیس به دیرک دروازه برخورد می کند.

دقیقه ۳۷: پرسپولیس باز هم روی ضربه ایستگاهی صاحب فرصت شد و ضربه سر خلیل زاده با فاصله کمی به بیرون رفت.

دقیقه ۳۹:پرسپولس در این دقایق بیش از هر چیز به ضربات ایستگاهی دل بسته و ارسال از راست ماهینی با ضربه سر منشا به بیرون رفت.

دقیقه ۴۰:شوت احمد نورالهی جایی در چارچوب نداشت و به اوت رفت.

دقیقه ۴۲: این بار نوبت نساجی بود که شانس خود را روی ضربات ایستگاهی امتحان کند و ضربه سر ولسیانی برای نماینده مازندران ثمری نداشت.

نیمه نخست بدون گل مساوی به پایان رسید.

 دقیقه ۵۰ (گل نخست پرسپولیس): ارسال حسین ماهینی با ضربه سر دیدنی علی علیپور گل برتری پرسپولیس را رقم زد تا سرخ‌پوشان از حریف مازنی خود پیش بیفتند.

 دقیقه ۷۰ (گل دوم پرسپولیس): سیامک نعمتی در حرکتی دیدنی و تکنیکی پا به توپ به محوطه جریمه آمد و ارسال خود را برای گل‌زنی منشا تدارک دید اما مدافع نساجی به اشتباه دروازه خود را باز کرد.

دقیقه ۸۰:سجاد عاشوری با حرکت تکنیکی در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد ولی با واکنش شجاع خلیل زاده این فرصت از حریف گرفته شد.

دقیقه ۸۶:شوت محکم نعمتی از پشت محوطه جریمه به بیرون رفت.

دقیقه ۶+۹۰ (گل نخست نساجی): پنالتی جنجالی لحظه آخر نساجی را در موقعیت زدن گل نخست قرار داد. جرج ولسیانی این پنالتی را تبدیل به گل کرد.

 

نود

۳ ۴  
آی اسپورت
2018-09-12 22:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
مارال
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۲۲:۳۵
برد خوبی بود اما بازی یکم کسل کننده بود. حیف شد کلین شیتو از دست دادیم
کسل کننده؟
پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷، ۰۷:۱۶
از شما کیروشی پورها بعیده:))
۲
.
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۲۲:۳۷
داور دوتا پنالتی به نفع پرسپولیس تو نیمه اول نگرفت!! اونوقت صحنه ای که خطا نبود رو پنالتی گرفت
فرهاد
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۲۲:۴۷
پرسپولیس بعد از گل دوم کوتاه اومد و این خاصیت تیمهای ایرانیه که هم چیز رو تموم شده میتونند . شاید هم میخواستن زیاد انرژی نذارند.. نکو نام هم مانند بقیه سرمربی ، مدیرعامل استقلال زیادی شو اجرا میکرد و یک هوچی به تمام معنی . ولی فرزاد مجیدی و حتی هاشمی نسب رفتار خوبی داشتن . حیف که سیامک رو برای الدلیل نداریم .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر