فهرست
گزارش ویژه: خلعتبری و پرسپولیس؛ بوی جدایی می‌‌آید
گزارش ویژه: خلعتبری و پرسپولیس؛ بوی جدایی می‌‌آید

گزارش ویژه: خلعتبری و پرسپولیس؛ بوی جدایی می‌‌آید

آی اسپورت- در حالی که اردوی تیم پرسپولیس در اردبیل به دهمین روز خود رسیده هنوز خبری از محمدرضا خلعتبری نیست. شنیده‌ها حکایت از این دارند که غیبت این بازیکن باعث ناراحتی شدید علی دایی شده و حتی سرمربی پرسپولیس اعلام کرده اگر خلعت تا روز شنبه به تمرینات سرخپوشان نیاید دیگر روی او حساب نخواهد کرد.

اردوی پرسپولیسی‌ها در اردبیل تا آخر هفته به پایان می‌رسد و تمرینات این تیم از روز شنبه در تهران پیگیری خواهد شد. بر اساس شنیده‌ها تمرین روز شنبه پرسپولیس در تهران آخرین مهلت خلعتبری است و این بازیکن که در آخرین لحظات از لیست تیم ملی برای جام جهانی خط‌ خورد حالا باید مراقب باشد در پرسپولیس هم به همین سرنوشت دچار نشود.

از سوی دیگر مشکلات موجود در قرارداد خلعتبری با باشگاه عجمان نیز مشکل دیگری است که پرسپولیسی‌ها را برای نگه داشتن این بازیکن به تردید انداخته است. پرسپولیسی‌ها هنوز موفق نشده‌اند قسط آخرشان را به باشگاه اماراتی پرداخت کنند و پرونده بازشده در فیفا هم دردسر دیگری است که پیش پای این تیم قرار گرفته است.

خلعتبری فصل گذشته ۸۵۰ میلیون تومان از پرسپولیس دریافتی داشته و گفته می‌شود اگر او بخشی از دریافتی فصل گذشته را به پرسپولیس برگرداند و قسط آخر عجمان را هم خودش به عهده بگیرد پرسپولیسی‌ها با جدایی‌اش موافقت خواهند کرد.

خلعت که در سپاهان فصل درخشانی را سپری کرده بود در پرسپولیس نتوانست به همان اندازه موفق باشد. شاید اگر او درخشش لیگ دوازدهم را در لیگ سیزدهم هم تکرار می‌کرد حالا پرسپولیسی‌ها یک لحظه هم به جدایی او فکر نمی‌کردند.

هفته پیش، کرانچار اعلام کرده بود اگر خلعتبری آزاد باشد حتما او را در لیست خریدش قرار خواهد داد.

     
آی اسپورت
2014-06-24 08:20:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر