فهرست
انتقاد از معلول؛ خودش را هم فریب داد
انتقاد از معلول؛ خودش را هم فریب داد

انتقاد از معلول؛ خودش را هم فریب داد

آی اسپورت – تیم فوتبال الدحیل قطر روز گذشته (سه‌شنبه) در دیدار برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در تهران، با نتیجه 3 بر یک از پرسپولیس شکست خورد و حذف شد.

روزنامه الوطن قطر در تحلیل خود درباره این بازی نوشت: «معلول گفته بود برنامه ویژه‌ای برای توقف پرسپولیس در تهران دارد و ما هم منتظر بودیم این برنامه را ببینیم، اما دیدیم که انگار خودش را فریب داده بود. او تیمش، بازیکنانش و فوتبال قطر را فریب داد تا برترین تیم فوتبال قطر و قهرمان لیگ را ناکام بگذارد. با این وجود، نبیل معلول با این نمایش ناامید کننده نمی‌تواند افکار عمومی را فریب بدهد. او البته از پاسخگویی به رسانه‌ها هم فرار کرد و در مورد برنامه‌های تاکتیکی خاصی که برای این بازی داشت، توضیحی نداد و دستیار خودش را راهی نشست خبری کرد.»

در ادمه تحلیل این روزنامه آمده است: «کاملاً روشن بود که معلول در همان بازی رفت، نبرد تاکتیکی را به برانکو، سرمربی پرسپولیس واگذار کرده بود هرچند توانست در آن بازی با یک گل پیروز شود. این حقیقت در بازی برگشت روشن شد. زمانی که در نیمه مربیان باز هم برانکو پیروز شد و معادله را دگرگون کرد. معلول در ساده‌ترین برنامه‌های تاکتیکی برای دفاع از نتیجه هم ناکام بود. او سه اشتباه بزرگ در این بازی مرتکب شد و سه بار دروازه تیمش را گشوده دید. برانکو به خوبی ضعف عمق دفاع دحیل را شناسایی کرده بود و از همین جا ضربه زد.»

 

تسنیم

۲۲ ۲  
آی اسپورت
2018-09-18 12:39:00
نظر دهید

۲ نظر
مهدی
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۰۳
ذهنی معلول بود جالبه پرپسپولیس دوتاگلش رو ضدحمله زد تاکتیک ها برعکس شده بود
فرهاد
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷، ۰۰:۵۶
من در عجبم چطور این تیممربی پارسالش را عوض کرد این بابا کلا تعطیل بود یوسف العربی را نشانده بود رو نیمکت . بهر حال نتیجه این کودن بازیش به سود فوتبال ما شد تا باشه عربها از این کارها بکنند ولی در کل بنظرم حریف استقلال سخت تر بودو استقلالم بد بازی نکرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر