فهرست
سرمربی مکزیک: مارکز نقش بزرگی در نقشه های ما داشت
سرمربی مکزیک: مارکز نقش بزرگی در نقشه های ما داشت

سرمربی مکزیک: مارکز نقش بزرگی در نقشه های ما داشت

آی اسپورت- میگل هررا، سرمربی مکزیک عنوان کرد که تاکتیک‌هایی که با شرکت رافائل مارکز در زمین پیاده شد ، باعث شد تا تیمش پیروزی 3-1 مقابل کرواسی را به دست آورد.

بازی مهم گروه A تا دقیقه ی 70 بدون گل مساوی بود که پس از آن، مارکز موفق شد روی یک ضربه ی کرنر، گل اول مکزیک را به ثمر برساند. سپس روی ارسالی که برای چیچاریتو شد و باعث گلزنی او شد نیز نقش بسزایی داشت.

هررا در کنفرانس خبری گفت: \" فکر می‌م بازی خوبی بود، نیمه ی اول شاید کمی خوب کار نکردیم. به حریف فشار آوردیم و به این که با تساوی صعود کنیم فکر نمی‌کردیم.

بین دو نیمه تصمیم گرفتیم که مارکز برای ضربات آزاد به جلو برود. روی ضربات آزاد کار کرده بودیم و امروز نتیجه ی آن را دیدیم. آنها موفق نشدند گل بزنند. همیشه یک نفر در خط دفاع بود و یک نفر هم جلو.

انگار در خانه بازی می‌کردیم. برزیلی ها رفتار بسیار خوبی با ما داشتند. به کمپ خود باز می‌گردیم و مطمئنا آنها از ما استقبال خواهند کرد.

نشان دادیم که در قاره و منطقه ی خود خطرناک و قدرتمند هستیم. ما هم شایسته ی تمجیدهایی که از تیم‌های اروپایی و آمریکای جنوبی می‌شود هستیم.

کونکاکافی ها خوب کار کردند  ونتایج خوبی گرفتند و هر چهار تیم حاضر نزدیک به صعود هستند. فکر می‌کنم احترام بیشتری نیاز است. کاستاریکا عالی کار کرده، آمریکا تیم یک دستی است و در کل منطقه ی ما نتایج خوبی گرفته است.\"

     
آی اسپورت
2014-06-24 10:11:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر