فهرست
گزارش گلوبو اسپورته از استقبال گرم از تیم ملی در سالوادور
گزارش گلوبو اسپورته از استقبال گرم از تیم ملی در سالوادور

گزارش گلوبو اسپورته از استقبال گرم از تیم ملی در سالوادور

آی اسپورت- در سائوپائولو و خارج از هتل، وقتی کاروان ایران راهی می‌شد، خبری از جیغ  و داد هواداران نبود، کسی منتظر عکس گرفتن و امضا گرفتن نبود. ولی وقتی کاروان ایران به سالوادور رسید، استقبال گرمی از آنها شد. بسیاری از ایرانیانی که برای دیدن بازی‌ها به برزیل آمده بودند، در این هتل اسکان داشتند و با برنامه ریزی، منتظر رسیدن بازیکنان تیم ملی بودند. ایران چهارشنبه در فونته نوا، به مصاف بوسنی خواهد رفت.

ایران دقیقا همزمان با گل چهارم برزیل به کامرون به هتل رسید. سالن اصلی هتل پر از جمعیت بود. مانند پرتغال، آنها در بیرون هتل پذیرایی شدند. خبرگزاری ها بیرون هتل ایستاده بودند.

پیش از رسیدن تیم، ایرانی ها با بعضی از بومی های حاضر در حال انجام چندین بازی محلی بودند. هتل میزبان یک زمین چمنی بزرگ داشت که این امکان را برای آنها فراهم می‌کرد.

ایران در 43 اتاق مستقر خواهد شد.. پیش از رسیدن به سالوادور، یکی از اعضای تیم زودتر سفر کرده بود تا مطالبات تیم را پیش از رسیدن فراهم کند. درخواست آنها فراهم کردن مکانی برای برگزاری نماز بود.دیگر درخواست راجع به آشپزخانه بود.نوع ذبح غذا برای ایرانیان مهم است. یکی از درخواست‌ها این بود که با چاقویی که گوشت را می‌برند، کار دیگری انجام ندهند.

ایران در حالی به سالوادور سفر کرده که شانس صعود از گروهش را دارد. تیم کارلوس کیروش در رده ی سوم گروه F قرار دارد. برای ادامه ی حضور در جام جهانی، آنها نیاز دارند تا بوسنی از پیش حذف شده را شکست دهند و آرژانتین هم نیجریه را شکست دهد.

ایران در باهیا تمرین خواهد کرد. تمرینات جدیدی در کمپ ایران در حال برگزاری است. آنها مقابل آرژانتین با ارائه ی یک فوتبال خوب موفق شدند تا پایان 90 دقیقه بازی را مساوی نگه دارند ولی این نبوغ مسی بود که در لحظه ی پایانی کار ایران را تمام کرد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-24 12:40:45
نظر دهید

۱ نظر
mami
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۴۹
نبوغ مسی و داور
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر