فهرست
نقشه‌های تهاجمی کی‌روش با نقش‌آفرینی حقیقی!
نقشه‌های تهاجمی کی‌روش با نقش‌آفرینی حقیقی!

نقشه‌های تهاجمی کی‌روش با نقش‌آفرینی حقیقی!

آی اسپورت / برزیل- شاید عجیب باشد اما نه رحمان احمدی نه دنیل داوری روحیه‌شان را نباخته‌اند و مصمم نشان می‌دهند. دیروز در تمرین تیم ملی که در کمپ جواکین  گراوای شهر سائوپائولو انجام شد سه دروازه بان تیم ملی باانگیزه‌ترین و جدی‌ترین بازیکنان تیم کی‌روش بودند که این اتفاق ویژه و فوق‌العاده‌ای است. این شرایط در حالی رقم خورده که رحمان و دنیل می‌دانند برای بازی سوم هم کی‌روش ریسک  بزرگی  نخواهد کرد و حقیقی با نمایش خوبش مقابل ارژانتین باز هم فردا شب درون دروازه قرار خواهد گرفت.

نکته جالب اینکه در تمرین دیروز گاسپار مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی حقیقی را مجبور می‌کرد که بعد از شوت زدن و پرتاب دست بازیکن صحب توپ را به جلو بخواند و با فریاد از او بخواهد که حرکت کند. و انگار که کی روش برای  ضد حمله از دروازه خودی حساب ویژه ای باز کرده است چرا که حقیقی دراپ های خوبی می‌زند و معمولا توپ را همان جایی می‌فرستد که یک بازیکن تیم ملی ( بیشتر دژاگه ) در زمین حریف با یکی دو بازیکن حریف تنها مانده اند و این فرصت فوق العاده ای را برای ضد حمله ایجاد می کند.

  ۳  
آی اسپورت
2014-06-24 12:40:15
نظر دهید

۳ نظر
امین
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۱۱
دراپ های خوبی می زند؟؟؟
گلر خوبیه اما شوت هاش همش بیرونه ها..
امیر
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۵۶
دوست عزیز منظور از دراپ پرتاب دسته،که پرتاب های دست حقیقی دقیقه و قدرتمند و معمولا توپی که با دست میندازه هم از نیمه زمین رد میشه
بهزاد
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۵
نباید تعجب کرد ، آمادگی بدنی بازیکنان تنها عامل موفقیت تیم ملی نیست بلکه رفاقت و آمادگی ذهنی فاکتور مهمتریه که بازهم با درایت کیروش بزرگ میبینیم رفاقت توی تیم موج میزنه ، اخلاق حرفه ای رو کیروش به بازیکنان آموخته ، شما این تیم رو مقایسه کنید با تیم 2006 الان بازیکنان چقدر رفیق و یکدستند ، 2006 سایه همدیگه رو با تیر میزدند ، بازم امثال درخشان و سهراب بختیاری زاده عقده ای میان و میگن کیروش که کاری نکرده !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر