فهرست
نکاتی از هفته چهاردهم: خشم و کینه، کینه و نفرت، نفرت تا انتقام!
نکاتی از هفته چهاردهم: خشم و کینه، کینه و نفرت، نفرت تا انتقام!

نکاتی از هفته چهاردهم: خشم و کینه، کینه و نفرت، نفرت تا انتقام!

آی‌اسپورت- هفته ماقبل پایانی لیگ برتر، هفته انتقام است. سرمربیان و بازیکنان مقابل تیم سابق‌شان قرار می‌گیرند. یا مثل سپاهان و تراکتورسازی هم دیدار نفرت و کینه‌ها را برگزار می‌کنند.

سیاه‌جامگان - ماشین‌سازی

فرهاد کاظمی پس از جدایی از سیاه‌جامگان، در اولین حضورش رو نیمکت ماشین‌سازی بار دیگر باید به مشهد برود و مقابل تیمی قرار بگیرد که خودش آن را جمع و جور کرد. سیاه جامگان فصل قبل با درایت کاظمی در لیگ برتر ماندگار شد و در این فصل هم با نظر مستقیم او بازیکن‌ها جذب شدند.

سایپا - پیکان

بازگشت آقا معلم به کرج. جلالی که علاقه زیادی دارد در تیم‌های کم‌حاشیه و نزدیک به تهران کار کند، پس از جدایی از سایپا، بار دیگر باید به ورزشگاه انقلاب کرج برگردد و روزهای تلخ و شیرینش با سایپا را به یاد آورد. این بار مقابل سایپا؛ نه در کنار‌شان.

صبای قم - نفت تهران

پیش از شروع فصل علی دایی از وضعیت صبای قم خسته شد و قید ادامه همکاری با این تیم را زد. دایی رفت تا صمد برگردد. حالا دایی باید با شاگردان جدیدش در نفت تهران، به یاد سال قبل در قم حاضر شود و تیمی را کوچ کنند. البته این بار تیم حریف صبای قم.

گسترش‌فولاد - استقلال‌خوزستان

جمله ویژه سال قبل ویسی که بارها تکرار شد را حتما در خاطر دارید: «دروازه‌بان خوب از پدر و مادر خوب هم بهتر است». حالا همین دروازه‌بان خوب باید در این هفته مقابل تیمی قرار بگیرد که با دستان خودش قهرمان شده بود. حالا مشخص می‌شود که دخسوس، استقلال خوزستان را قهرمان کرد، یا استقلال خوزستان از دخسوس یک قهرمان ساخت.

تراکتورسازی - سپاهان

وای اگر ورزشگاه یادگار امام تبریز به این دیدار برسد. تی‌تی‌ها خوب می‌دانند که چه انتقامی از فوتبال اصفهانی بگیرند. این مسابقه را با طعم خشم و نفرت مشاهده کنید.

ذوب‌آهن- پرسپولیس هم خالی از انتقام نیست. جایی که فصل قبل چهار امتیاز را به ذوب‌آهن تقدیم کردند تا قهرمان نشوند. یا دربی خوزستان بین فولاد و صنعت نفت که رقابت بین «اول بودن» در استان است. فقط می‌توانید بازی استقلال و پدیده را بدون خشم و کینه تماشا کنید. هر چند که طرفداران استقلال این بازی را هم نمی‌توانند با خاطری آسوده ببینند.  

۴    
آی اسپورت
2016-12-13 16:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر