فهرست
گزارش روز : توافق قطعی فالکائو و رئال مادرید
گزارش روز : توافق قطعی فالکائو و رئال مادرید

گزارش روز : توافق قطعی فالکائو و رئال مادرید

آی اسپورت - بنا بر اعلام رسمی شبکه BeIn sports؛ رادامل فالکائو بازیکن کلمبیایی تیم موناکو با رئال مادرید به توافق رسیده تا فصل بعد در این تیم بازی کند

 پس از جام جهانی این مساله از سوی باشگاه مادریدی بصورت رسمی اعلام خواهد شد. جامی که روز 13 جولای به پایان خواهد رسید و بر طبق اعلام این شبکه توافق صورت گرفته قطعی است.

شنبه همین هفته بود که روزنامه AS خبر از علاقمندی فالکائو به بازی در رئال داده بود و حالا مشخص می شود که انتقال ال تیگره به رئال مراحل پایانی خود را طی می کند و آنچلوتی هم به شماره 9 موردنظر خود دست یافته است.

شبکه  BeIn sports بخش ورزشی غول رسانه ای قطر یعنی الجزیره است. که سه شعبه در فرانسه دارد . مالک این شبکه همان مالک باشگاه پاریسن ژرمن است که حق پخش لیگ های معتبر اروپایی را در اختیار دارد.

فالکائو 28 ساله زمستان گذشته از ناحیه رباط صلیبی مصدوم شد و در پرتغال تحت عمل جراحی قرار گرفت. فالکائو پس از عمل جراحی ماه ها نزد فیزیوتراپ پل گاسول بسکتبالیست مشهور اسپانیایی تحت مراقبت های ویژه قرار داشت.

البته او قبل از جام جهانی این مصدومیت را پشت سرگذاشت ولی از آنجا که نمی خواست در این مورد ریسک کند و به گفته پزشکان در صورت بازی در جام جهانی خظر بازگشت مصدومیتش وجود داشت؛ قید حضور در جام جهانی برزیل را زد.

جالب است بدانید که فالکائو هنوز منزل خود در مادرید را حفظ کرده است. او تا سال 2018 با موناکو قرارداد دارد و با توجه به روابط حسنه موناکو و رئال مادرید بعید است در مورد این انتقال؛ فالکائو با مشکل خاصی از جانب باشگاه فرانسوی مواجه شود.

منبع : AS

     
آی اسپورت
2014-06-24 14:22:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر