فهرست
تغيير ديدگاه بعد از 96 ساعت؛مسي مغضوب شنبه،محبوب چهارشنبه
تغيير ديدگاه بعد از 96 ساعت؛مسي مغضوب شنبه،محبوب چهارشنبه

تغيير ديدگاه بعد از 96 ساعت؛مسي مغضوب شنبه،محبوب چهارشنبه

آی اسپورت – لیونل مسی بعد از گلزنی مقابل ایرانی ها بدترین الفاظ را در وایبر،فیسبوک و فضای مجازی از سوی هواداران احساسی تیم ملی شنید.انگار او با گلزنی برای تیم ملی کشورش خبط بزرگی کرده باشد به بکباره دوباره مغضوب جمع کثیری از دوستداران تیم ملی ایران شد و دوباره  بی دلیل مورد هجمه قرار گرفت.انگار که او باید  به تیم خودشان گل می زد تا محبوب  بماند و  به بی رحمانه ترین شکل ممکن کاری که او در  دیدار با تیم ایران انجام داد با الفظ خارج از ادب و فرهنگ اصیل ایرانی پاسخ داده شد که بی شک در هیچ کجای دنیا نمونه اش را سراغ نداریم.
با این حال همین لئو مسی مغضوب شنبه شب ایرانی ها می تواند محبوب چهارشنبه شب مان باشد.حالا همه از برد تیم ملی مقابل بوسنی حرف می زنند و اینکه استراتژی کی روش برای رسیدن به این مهم تغییر خواهد کرد یا نه.همه از توان بالای ملی پوشان می گویند و اینکه برد مقابل  بوسنی امکان پذیر است و می شود فرداشب شاهد صعودی تاریخی به مرحله دوم جام جهانی باشیم.
همه با امید از این  صعود حرف می زنند و بازیکنان تیم ملی نیز با اعتماد به نفس لازم  صعود را شدنی و ممکن می دانند اما همه خوب می انیم که برای صعود کردن تمام سرنوشت مان دست خودمان نیست و  با یک برد یک بر صفر  و باخت یک بر صفر نیجریه باید  دل به روی خوش سکه قرعه کشی ببندیم و خوش شانس باشیم.
در این شرایط باید انتظار برد پرگل آرژانتین مقابل نیجریه را داشته باشیم  و برای رقم خوردن این اتفاق دعا کنیم .در زمین فوتبال اما باید دل به هنرنمایی آرژانتینی ها ببندیم  و چه کسی بهتر  و توانا تر از  لیونل مسی؟مطمئنا مسی برای قرار گرفتن در کورس آقای گلی و اثبات  توانایی های خودش  برای این بازی هم انگیزه لازم را خواهد داشت  و دوست دارد که تعداد گل هایش  را بیشتر کند.
بدین ترتیب فردا شب ضمن تماشای بازی تیم ملی گوش مان به  بازی همزمان گروه خواهد بود هر گل لئو مسی به انیامایی که تا به حال گل نخورده می تواند  شانس صعود تیم ملی را بیشتر کرده  و البته  لئو را بار دیگر نزد فوتبالدوستان ایرانی محبوب  کند.
  ۱  
آی اسپورت
2014-06-24 15:09:24
نظر دهید

۱ نظر
رضا. دزفول
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۴۸
متاسفم واسه اون دسته از بی فرهنگای ایرانی ما ایرانی های اصیل این کارا نمیکنم اونا که این کارا رو میکنند ایرانی نیستند اصالتا ایشالا به امید خدا ایران بوسنی رو میزنه و آرژانتین با درخشش کاپیتان لیو صعود میکنیم به لطف پرودگار
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر