فهرست
نیمار : به فرد گفته بودم که برای گلزنی باید سبیل بگذارد
نیمار : به فرد گفته بودم که برای گلزنی باید سبیل بگذارد

نیمار : به فرد گفته بودم که برای گلزنی باید سبیل بگذارد

آی اسپورت - نیمار پس از پیروزی 4-1 تیمش مقابل برزیل اعلام کرد که این برد اعتماد به نفس سلسائو را بیش از پیش افزایش خواهد داد.

نیمار گفت : \"الان با اطمینان بیشتری به مصاف شیلی خواهیم رفت . مقابل کامرون عالی بازی کردیم. از همان ابتدا تا دقیقه پایانی بر بازی مسلط بودیم و هم اکنون احساس بسیار خوبی دارم \"

نیمار که حالا 4 گل در این جام به ثمر رسانده ادامه داد : \" فکر نمی کنم که من مهم تر از بازیکنان دیگر تیم برزیل باشم. وظیفه من گلزنی و خلق موقعیت خطرناک برای برزیل است و به نوبه خودم برای موفقیت تیم کشورم تلاش می کنم \"

نیمار سپس در مورد پیروزی بر کامرون اظهار داشت : \" مهمترین چیز؛ وجود اتحاد در یک گروه است. این بهترین بازی ما در این جام بود همانطور که می خواستیم خودمان را به حریف تحمیل کردیم و شایسته کسب این نتیجه بودیم .

روز به روز بهتر می شویم و می خواهیم این روند را ادامه دهیم. فکر می کنم به اهدافمان بسیار نزدیک شده ایم.\"


\"titulo


نیمار در مورد فرد و بازی بعدی برزیل مقابل شیلی نیز گفت : \" به فرد گفته بودم که برای گلزنی باید سبیل بگذارد؛ همین کار را کرد و نتیجه هم داد . شیلی حریف بسیار پیچیده ای خواهد بود. قبلا مقابل این تیم پیروز شده ایم. می دانم که بازی دشواری پیش رو داریم. وقتی حریفت سخت و دشوار است؛ فوتبال بازی کردن هم به همان اندازه پیچیده خواهد شد \"

     
آی اسپورت
2014-06-24 15:27:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر