فهرست
مادر کودک ده ماهه؛ شایعات در مورد مدل موی رونالدو را رد کرد
مادر کودک ده ماهه؛ شایعات در مورد مدل موی رونالدو را رد کرد

مادر کودک ده ماهه؛ شایعات در مورد مدل موی رونالدو را رد کرد

آی اسپورت - شب گذشته شایعه ای دهان به دهان چرخید و در محافل رسانه ای و شیکه های اجتماعی نیز بازتاب گسترده ای داشت. این شایعه که مدل موی جدید رونالدو به افتخار کودک ده ماهه سرطانی بوده که رونالدو هزینه 60 هزار یورویی جراحی اش را تقبل کرده بود.

ما در آی اسپورت نیز این خبر را پوشش دادیم .اما امروز شبکه Deporte quatro اسپانیا به نقل از مادر این کودک ده ماهه گزارش داد که این شایعه بی اساس است.

خانم کریستینا مادر اریک اورتیز در فیسبوک خود نوشت : \" می خواهم یکبار دیگر از توجه و پی گیری های رونالدو تشکر کنم. اطرافیان او پی گیر کارهای پسرم هستند و از حمایت های مادی و معنوی کریستیانو کمال تشکر را دارم. همچنین از همه افرادی که جویای حال من و پسرم هستند. با این وجود هنوز عمل جراحی روی پسرم صورت نگرفته است و هیچ زخمی هم روی سر پسرم ایجاد نشده که رونالدو برای همدردی با اریک مدل موی خود را عوض کرده باشد.\"

\"32.jpg\"

لازم به ذکر است که سه ماه پیش رونالدو قبول کرد تا هزینه درمان کودک ده ماه \" اریک اورتیز\" که به دلیل ناهنجاری مغزی روزی تا 30 مرتبه دچار تشنج می شود را بپردازد.


  ۲  
آی اسپورت
2014-06-24 15:50:44
نظر دهید

۲ نظر
سپهر
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۰۰
آقای نویسنده من یه انتقاد دارم اونم اینه که تیتر شما مناسب این خبر نیست و توضیح زیر تیتر هم این مسئله رو در ذهن ایجاد میکنه رونالدو نه تنها مدل مویش رو بخاطر اون بچه اینجوری نزده بلکه هزینه ی درمانش رو هم نداده.لطفا تیتر رو جور دیگه ای بزنید.
mr.masoud
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۵۳
مشخصه که ارم نایکو در اورده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر