فهرست
گزارش روز : آیا حضور مارادونا در ورزشگاه برای تیم ها نحسی می آورد ؟
گزارش روز : آیا حضور مارادونا در ورزشگاه برای تیم ها نحسی می آورد ؟

گزارش روز : آیا حضور مارادونا در ورزشگاه برای تیم ها نحسی می آورد ؟

آی اسپورت - دقایقی پس از پایان بازی برابر ایران بود که خولیو گروندونا رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین اعلام کرد که حضور ماردونا در ورزشگاه برای آلبی سلسته نحسی به ارمغان آورده بود و وقتی او دقیقه 87 ورزشگاه را ترک کرد مسی آرژانتین را با گلی که زد پیروز میدان کرد.

امروز Ole به بررسی این موضوع پرداخته و با رو کردن یک نکته جالب به رد این اظهار نظر پرداخته است.

این روزنامه گزارش می دهد؛ در ماه های پایانی سال 2013 بود که دیه گو برای معرفی بهترین بازیکن سال الجزایر به پایتخت این کشور سفر کرد . آن روزها الجزایر برای صعود به جام جهانی باید با بورکینافاسو رقابت می کرد .

مارادونا نیز در الجزیره این بازی را به تماشا نشست . دیداری که با تساوی خاتمه یافت اما الجزایر بخاطر گل زده بیشتر در خانه حریف به جام جهانی صعود کرد.

دیه گو در روزهایی که در الجزایر حضور داشت در یک ملاقات با سران این کشور حتی بر پرچم این کشور بوسه زد و در مصاحبه ای عنوان کرد که هستند کشورهایی که در برزیل؛ الجزایر را دست کم خواهند گرفت و من شک ندارم که آنها به اشتباه خود پی خواهند برد.

 جالب اینجاست که در این روزها الجزایر در آسمان ها سیر می کند و با یک تساوی در مقابل روسیه می تواند به دور بعد صعود کند.

مارادونا قبل از بازی با بورکینافاسو نیز پیش بینی کرده بود که الجزایر به جام جهانی صعود خواهد کرد. در هر صورت گویا در ممالک عربی به نحسی و طلسم مارادونا اعتقادی ندارند و فقط در کشور آرژانتین است که در مورد اسطوره های خود چنین نظراتی داده می شود.

ole 

     
آی اسپورت
2014-06-24 16:47:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر