فهرست
نقشه فرار جدید رییس؛ کمیته مصنوعی داوران!
نقشه فرار جدید رییس؛ کمیته مصنوعی داوران!

نقشه فرار جدید رییس؛ کمیته مصنوعی داوران!

آی‌اسپورت -در حالی که ۲ هفته از اعلام اعضای جدید کمیته داوران می‌گذرد، هنوز نه حکمی برای ۶ فرد جدید کمیته ابلاغ شده و نه جلسه‌ای برای بهبود وضعیت داوری کشور برگزار شده است. عصر ۲۷ آبان ۹۸ خبری در سایت فدراسیون مبنی بر مشخص شدن اعضای کمیته داوران منتشر شد و فریدون اصفهانیان، اسماعیل صفیری، حسین نیرویار، علیرضا کهوری، حیدر شکور و نادره درودیان به عضویت کمیته داوران درآمدند تا به نوعی "کمیته تک‌نفره" هدایت‌الله ممبینی حالا چند زیرمجموعه داشته باشد.

خبری که به ظاهر فقط برای جواب منتقدان مبنی بر تصمیم‌گیری‌های تک نفره ممبینی بود و هنوز در واقعیت چنین کمیته‌ای تشکیل نشده است. با وجود گذشت دو هفته از این خبر، نه ابلاغیه‌ای از سوی رییس فدراسیون فوتبال به دست اعضای این کمیته است و نه جلسه‌ای برای آشنایی و مشورت درباره وضع داوری کشور تشکیل شده است؛ اتفاقی که تنها مسئولیت آن بر عهده رییس کمیته داوران است که دپارتمان را هم زیر نظر خود دارد و به نوعی در داوری کشور سلطنت ایجاد کرده است. با وجود تمام این اتفاقات، نکته جالب‌تر این است که هیچ‌کدام از اعضای گفته شده اعتراضی به این موضوع ندارند و گویی فقط قرار بوده نام آن‌ها تحت عنوان کمیته داوران در خروجی سایت فدراسیون قرار بگیرد تا دیگر رسانه یا منتقدی به آقای رییس ایراد نگیرد.

عاقبت این لاپوشانی‌ها و فرارهای موقت از حرف منتقدان باعث شده تا باز هم وضع داوری به همان شیوه جلو برود. نمونه بارز آن هم در دیدار سپاهان و استقلال رقم خورد که شاهد یکی از بدترین قضاوت‌های لیگ برتر بودیم. البته خیال تیم داوری از این بابت می‌تواند راحت باشد زیرا نه قرار است جلسه‌ای برای جریمه آن‌ها تشکیل شود و نه محرومیتی برای آن‌ها در نظر گرفته شده است.

حالا مدت‌هاست که ممبینی در کمیته داوران کار خودش را می‌کند و حرف خودش را می‌زند و از شانس بد فوتبال ایران، کسی هم نیست به او بگوید بالای چشمت ابرو است. معلوم نیست ممبینی این بار هم بخواهد با سکوت رسانه‌ای از کوتاهی‌های کمیته‌اش فرار کند یا راه فرار دیگری انتخاب کند اما نکته مهم این است که تا زمانی که رییس فدراسیون فوتبال و اطرافیانش او را بازخواست نکنند، همین آش است و همین کاسه.

۴ ۱  
آی اسپورت
2019-12-01 15:25:00
نظر دهید

۱ نظر
شهرام
يكشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۴۸
بالا دستیهای فاسد این بیناموسا فقط به فکر جیب خودشون هستن واقعا چه بوخور بوخوریه توفدراسیون فکر میکنید داورای دیروز خودشونو به چند فروختن...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر