فهرست
پیشنهاد استقلال به حقیقی: سه و نیم میلیارد برای دو سال
پیشنهاد استقلال به حقیقی: سه و نیم میلیارد برای دو سال

پیشنهاد استقلال به حقیقی: سه و نیم میلیارد برای دو سال

آی اسپورت- اگرچه موضوع استقلالی شدن علیرضا حقیقی در همان ابتدا با مخالفت این دروازه‌بان و پدرش منتفی شد، اما رقم پیشنهادی آبی‌ها برای این گلر پرسپولیسی نکته جالبی است که البته رسما اعلام نشده ولی بر اساس شنیده‌ها رقمی حدود سه و نیم میلیارد تومان بوده است.

دروازه‌بان جوان و فتوژنیک تیم ملی حالا با فیکس شدن در جام جهانی قدر و قیمت بالاتری پیدا کرده و مسئولان استقلال در پیغام و پسغام‌هایشان برای او رقم ۳۵میلیارد ریال را برای یک قرارداد دو ساله پیشنهاد کرده‌اند. با این وجود پیشنهاد استقلالی‌ها با مخالفت حقیقی مواجه شده است. حقیقی به احتمال فراوان فصل اینده را هم در اروپا و البته در لیگی بهتر از دسته دوم پرتغال سپری خواهد کرد.

گفته می‌شود پیش از این مهدی رحمتی از استقلالی‌ها تقاضای ۵میلیارد تومان برای دو سال کرده بود که همین درخواست بالا باعث جدایی او از جمع آبی‌ها شده است.

  ۷  
آی اسپورت
2014-06-24 18:53:25
نظر دهید

۷ نظر
ساجده
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۰۱
پسر پرسپولیس به استقلال نمی رود...یعنی نباید برود.
Mtark
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۰۸
پوله به حقیقی به کنار، رضایت نامشو چطوری میخوان بدن؟
عباس
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۲۱
بدبخت کیسه ههههههههههه
کیان
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۴۰
چرا خالی میبندین آخه، زر مفت که مالیات نداره، استقلال اگه میلیاردی بده بود، ۲میلیارد میداد به رحمتی نگهش میداشت، ۳ونیم میلیارد واسه یه لایی خور؟ کاسیاس رو هم با این پول میشه گرفت اونوقت واسه این لایی خور؟ تونلشو تازه افتتاح کرده مجیدی انوقت این لایی خور؟ ۳۵ هزار تومن هم زیادشه، با رفتن به اتاق گاسپار شده فیکس، نکنه باورتون شده دروازه بان خوبیه، این نوشته ساخته ذهن یه لنگی متوهمه... جک باحالی بود
-
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۱۵
کیان کی٣کش چجوری روت شد اینقدر بگی لایی خور وقتی گلرتون پنگوئن آسیا فصل پیش تو آسیا جلو عربا با دستاش رو هوا لایی خورد!!!
کیان
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۵۴
لنگی که در مورد من حرف میزنی، تو چی؟ روت میشه اسم آسیا رو بیاری؟ همون لایی خوردن تو آسیا هم ۴سال حسرتتون بود..
داشتم در مورد تونلی که فرهاد افتتاح کرد میگفتم
رضا
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۱۲
دروازه بان تیمت با ضربه سر گل لایی نخوره صلوات
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر