فهرست
آرژانیتن نیجریه را می برد؛ به چند دلیل!
آرژانیتن نیجریه را می برد؛ به چند دلیل!

آرژانیتن نیجریه را می برد؛ به چند دلیل!

آی اسپورت- تیم ملی آرژانتین پس از دو پیروزی خفیف برابر ایران و بوسنی از گروه خودشان صعود کردند اما هنوز نتوانسته اند رضایت رسانه های کشورشان و هم چنین مردم را جلب کنند.
تیم تحت هدایت الخاندرو سابه یا که به عنوان یکی از مدعی اصلی جام بر شمرده می شود در برابر بوسنی اصلا نمایش خوبی نداشت و به لطف گل به خودی دقایق اولیه بازیکنان بوسنی توانست پیروز شود. در دیدار با ایران هم آرژانتینی ها هیچ پلنی برای یورش به دفاع منظم ایران نداشتند تا اینکه در دقیقه 91 این خلاقیت مسی بود که به کمک آلبی سلسته آمد تا آنها از زیر انتقادات احتمالی تساوی با ایران رهایی یابند.
حالا آرژانتین در سومین دیدارش در مرحله گروهی جام جهانی به مصاف نیجریه می رود، دیداری که برای ما ایرانی ها فوق العاده حساس است .
آرژانتین با اینکه صعود کرده است اما صعودش به عنوان تیم سرگروه هم چنان مشخص نیست و آنها اصلا دوست ندارند در قدم نخست در مرحله ی حذفی به تیم فوق العاده آماده ی فرانسه برخورد کنند.
هم چنین به دلیل بازی های ضعیف در دو دیدار نخست سابه یا و شاگردانش زیر فشار رسانه های آرژانتینی قرار دارند و آنها می خواهند با یک نمایش خوب از زیر فشار بیرون بیایند.
هم چنین آلبی سلسته دوست دارد به مانند لاله های نارنجی با 9 امتیاز کامل از مرحله ی گروهی صعود کند . به این صورت خودش را در زمره ی مدعیان نشان دهد.
و در آخر مسی هنوز دو گله است و هم تیمی او یعنی نیمار به 4 گل رسیده است. مسی بسیار زیاد دوست دارد حالا که رونالدو درخشش خاصی در جام بیستم ندارد آقای گل رقابت ها شود و دیدار با نیجریه می تواند پلی برای مسی باشد تا از نیمار و دیگران عقب نماند.
هم چنین فردا اولین دیدار مسی پس از روز تولدش است، او می خواهد تولدش را با گل جشن بگیرد.
ما هم امیدواریم مسی و یاران بتوانند نیجریه را شکست دهند تا کار صعود به دست خودمان بیفتد. 

     
آی اسپورت
2014-06-24 18:56:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر