فهرست
پاسخ سید جلال به تن‌کاته؛ من سوپرمن نیستم
پاسخ سید جلال به تن‌کاته؛ من سوپرمن نیستم

پاسخ سید جلال به تن‌کاته؛ من سوپرمن نیستم

آی‌اسپورت- کاپیتان پرسپولیس در پایان دیدار با الجزیره جواب صحبت سرمربی تیم امارات را داد. در نشست خبری روز قبل از بازی پرسپولیس و الجزیره تن کاته سرمربی تیم اماراتی درباره سیدجلال حسینی صحبت کرده بود. در این نشست به تن‌کاته گفته بودند که خط دفاع پرسپولیس با اضافه شدن حسینی شرایط بهتری پیدا می‌کند و او در جواب اعلام کرد: «مگر سیدجلال سوپرمن است؟»

در پایان بازی امروز پرسپولیس و الجزیره خبرنگار سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به سراغ سیدجلال رفت و حرف دیروز سرمربی الجزیره را به او منتقل کرد که واکنش جالب حسینی را به همراه داشت.

کاپیتان پرسپولیس گفت: «نه، اینطور نیست. ما بازی سختی داشتیم، تیم حریف 3 بازیکن خارجی فوق العاده در ترکیبش داشت اما خوشحالم که بردیم. به هواداران تبریک می‌گویم و امیدوارم این روند را ادامه دهیم.»

 

ورزش سه

۱۰ ۴  
آی اسپورت
2018-05-14 21:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
فرهاد
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۴۱
ضمن تبریک به پرسپولیسی ها . گل سید شانسی بود و ربطی به سوپر من بودن او نداشت دفاع حریف دفع توپ ناشیانه ای کرد و هر کسی بود ان توپ را گل می کرد بهرحال همه از این گل حتی شانسی خوشحالیم چون بردن پرسپولیس به از بردن تیم خارجی
۳ ۱
۶۶۶۶۶۶
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۴۴
پس گلی ک دقیقه 66 خرید چی.
آیا اونم شانسی بود؟
**
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۴۳
برانکو تعطیله.ولی این وسط جیگر کیروش و هوادارها را خون کرد.
۵
شروین
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۵۰
لج بازی برانکو دربازی ندادن به مسلمان وهمچنین چینش بدتاکتیکی ،وضعف خط دفاعی پرسپولیس منجر به گل خورن های مفت شده است ای کاش قرارداد برانکو تمدیدنمیشد
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر