فهرست
سرمربی ریوآوه: طارمی بازیکنی استثنایی است
سرمربی ریوآوه: طارمی بازیکنی استثنایی است

سرمربی ریوآوه: طارمی بازیکنی استثنایی است

آی اسپورت - سرمربی ریوآوه اعلام کر که از مهدی طارمی، مهاجم ایرانی تیمش در فصل جاری لیگ برتر پرتغال انتظار زیادی دارد.  به گزارش سایت Football-Tribe، کارلوس کاروالیال گفت: «امضای قرارداد با مهدی طارمی یک حرکت خوب برای ما در تیم ریوآوه بود. او می‌خواست در اروپا بازی کند و به همین خاطر پیشنهادهای هنگفت مالی دیگر تیم‌ها را رد کرد.»

سرمربی تیم ریوآوه در ادامه گفت: «مهدی طارمی توجه دیگر تیم‌ها را به خود جلب کرده بود و ما از جذب این بازیکن خوشحالیم. او یک بازیکن استثنایی است که در فضاهای مختلف زمین بسیار خوب کار می‌‌کند. مهدی طارمی به خوبی دیگر همبازیانش را پشتیبانی می‌کند و در دوئل‌های هوایی بسیار خوب است. ما از مهدی طارمی انتظار بیشتری داریم اما این بازیکن اکنون در حال محاسبه برای هماهنگی خود با تیم ریوآوه است، البته باید مسئله زبانی را هم در نظر بگیریم اما فکر می‌کنم مهدی طارمی به ما کمک زیادی خواهد کرد.»

مهدی طارمی در دقایق پایانی نخستین بازی تیم ریوآوه در لیگ برتر پرتغال برابر تیم فامالیکائو وارد میدان شد و توانست یک پنالتی بگیرد که فیلیپ آن‌ را از دست داد. 

 

تسنیم 

۱ ۱  
آی اسپورت
2019-08-22 10:24:00
نظر دهید

۱ نظر
وحید بارساپولیسی
پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۲۲
اون توپی که دقیقه 90 زد تو اوت ، اگه گل میشد ایران اول گروه میشد و اسپانیا دوم و پررتغال پر ادعا با رونالدوی مغرور حذف میشد.. اون صعود چیزی حدود 15 میلیون دلار درآمد نصیب فدراسیون پرتغال کرد و البته مهم ترین چیز آبرویی بود که نریخت.. خوب بایدم از طارمی تقدیر کنن و به عنوان پاداش با کمک فدراسیون پرتغال بیارنش تو یه تیم درجه 3 پرتغالی بازی کنه.. (درجه 1 پورتو بنفیکا : درجه 2 براگا و بقیه درجه 3 و 4 ) ... خلاصه که امان از پای کج// کیروشتو همون پای کج از اوج عزت کشوند به خضیض ذلت.. خدا ازت نگذره طارمی/
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر