فهرست
انگلیس 0-0 کاستاریکا: پایان بی افتخار
انگلیس 0-0 کاستاریکا: پایان بی افتخار

انگلیس 0-0 کاستاریکا: پایان بی افتخار

آی اسپورت- دو تیم کاستاریکا و انگلستان در شرایطی به دیدار هم ر فتند که بازی برای هر دو تیم جنبه تشریفاتی داشت. کاستاریکا با دو پیروزی صدرنشینی اش حتمی بود و انگلستان نیز با دو شکست مطمئن بود که شانسی برای صعود نخواهد داشت.

با این وجود بازی زیبایی را از هر دو تیم شاهد بودیم و مشخص بود که برای پیروزی گام به این میدان گذاشته بودند.این بازی اما برای جرارد و لمپارد اهمیت ویژه ای داشت چرا که احتمالا این آخرین بازی این دو نفر با پیراهن سه شیرها خواهد بود.

انگلیس در مجموع بازی پرتلاش تر از کاستاریکا نشان می داد . این تیم در طول بازی 8 بار به سمت دروازه کاستاریکا شلیک کرد که تنها یک بار آن در چهارچوب بود .

در مقابل؛ کاستاریکا 4 شوت به سمت دروازه انگلستان روانه کرد که دو تای آنها داخل چهارچوب بود و فاستر دروازه بان امروز سه شیرها برای مهار این دو توپ مشکلی نداشت .

علاوه بر این؛ انگلستان 56 درصد بازی را در اختیار داشت و از لحاظ مالکیت توپ بر شاگردان پینتو برتری داشت.در انگلستان بخصوص دنیل استوریج تلاش بسیاری برای گلزنی به خرج داد و به تنهایی 4 موقعیت گل روی دروازه کیلور ناواس که عضو تیم لوانته است خلق کرد .

در هر صورت ناواس امروز بهترین بازیکن کاستاریکا بود و استوریج هم بهترین بازیکن انگلستان. این بازی زیبا که برای زیباتر شدن آن به یک گل نیاز بود با ناامیدی انگلیسی ها و خوشحالی کاستاریکا همراه بود.

حالا کاستاریکا به عنوان صدرنشین به مرحله بعد راه یافته و انگلستان پرمدعا با کسب تنها یک امتیاز و قرار گرفتن در رده آخر جدول به خانه بازمیگردد.

Sin más, nos despedimos. Ha sido un placer narrarles todo lo acontecido en este choque entre Costa Rica e Inglaterra desde Belo Horizonte. Esperamos que hayan disfrutado con nosotros y recuerden seguimos aquí para contarles lo mejor del Mundial. Disfruten de la semana y del deporte. ¡Hasta pronto!
El jugador más voluntarioso en ataque fue sin duda Sturridge, que llegó a rematar hasta en cuatro ocasiones, aunque no logró que ninguna de ellas fuese entre los tres palos.
Inglaterra ha puesto más intensidad al choque, con hasta ocho remates (aunque solo uno fue entre los tres palos), mientras que Costa Rica disparó en solo cuatro ocasiones (con la mitad de ellas obligando a intervenir a Foster). El mayor apremio ofensivo inglés en la segunda parte hizo que la posesión se decantase para ellos, con un 56,1%.


ترکیب دو تیم:

 

انگلیس: فاستر، جونز، کیهیل، اسمالینگ، شاو، میلنر، لمپارد، ویلشر، بارکلی، لالانا، استوریج

کاستاریکا: ناواس، گامبوا، گونسالس، میلر، دوارته، دیاس، تخدا، بورخس، روئیس، کمپبل، برنس\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/f82506494d1.jpg\"

دقیقه صفر: بازیکنان کاستاریکا بازی را آغاز می کنند


دقیقه 4: انگلیس علی رغم تغییرات زیادی که در ترکیب داشته، با همان سیستم 1-3-2-4 بازی می کند


دقیقه 8: ضربه آزاد برای کاستاریکااااااااااااااااااااا....فاستر از بازی دروازه بیرون می آید و توپ را مهار می کند


دقیقه 13: یک حرکت خوب از استوریج و ضربه ای که با اختلاف بسیار کمی به بیرون می رود...مدافعان کاستاریکا فضای زیادی به مهاجم سه شیرها دادند و شانس آوردند که دروازه شان باز نشد


دقیقه 18: یک فرصت دیگر برای استوریج اما ضربه والی او از کنار دروازه کیلور ناواس به بیرون می رود


دقیقه 23: وااااااااااااااای....ضربه بورخس به تیتر دروازه برخورد می کند و فاستر به هر زحمتی که هست توپ را به بیرون می فرستد


\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/f82506494d2.jpg\"

دقیقه 28: پنااااااااااااااالتی؟! نه.....داور برخورد دوارته با استوریج در محوطه جریمه کاستاریکا را پنالتی اعلام نمی کند....انگلیسی ها معترض هستند


دقیقه 35: واااااااااااااای...چیزی نمانده بود استوریج انگلیس را پیش بیندازد...ضربه کرنر بارکلی، با ضربه سر فیل جونز، در موقعیتی مناسبی به استوریج می رسد اما ضربه سر مهاجم لیورپول به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون می رود


دقیقه 41: یک حرکت خوب از بارکلی از میانه میدان در نهایت با یک ضربه پای چپ، راهی خارج می شود...ستاره جوان سه شیرها بعد از دریافت یک پاس خوب از ویلشر و یک دو با استوریج، در موقعیت خوبی قرار می گیرد اما ضربه او در چهارچوب نیست


دقیقه 45: پایان نیمه اول....کاستاریکا 0-0 انگلیس

 

دقیقه 46: آغاز نیمه دوم با انگیسی ها....

دقیقه 49: کیلور ناوااااااااااااااااااس....یک واکنش عالی از دروازه بان کاستاریکا....ضربه فیل جونز بعد از برخورد به مدافع حریف به استوریج می رسد...ضربه استوریج می توانست به گل اول تبدیل شود اما ناواس با یک واکنش دیدنی توپ را دفع می کند\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/c903e168933.jpg\"


دقیقه 57: دو اخطار پیاپی برای بازیکنان انگلیس...اول راس بارکلی و بعد هم آدام لالانا


دقیقه 65: یک حرکت خوب از بازیکنان انگلیس اما در نهایت راهی به چهارچوب کاستاریکا پیدا نمی کنند....حرکت استوریج از سمت راست...یک و دو با بارکلی....و ارسالی که با فاصله از کنار دروازه به بیرون می رود\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/c903e168932.jpg\"

دقیقه 73: استفن جرارد که امروز در ترکیب اصلی نبود، به بازی می آید..او حالا فقط یک بازی با رکورد بازی های ملی دیوید بکام فاصله دارد


دقیقه 84: نزدیک بود بولانیوس با عبور از فیل جونز، یک موقعیت خطرناک روی دروازه انگلیس ایجاد کند اما مدافع جوان سه شیرها هر طوری هست توپ را دفع می کند

دقیقه 90+2: تمام...انگلیس 0-0 کاستاریکا


\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/c903e168931.jpg\"     
آی اسپورت
2014-06-24 23:15:52
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر