فهرست
جملات روز: تپل های خوب!
جملات روز: تپل های خوب!

جملات روز: تپل های خوب!

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول فوتبالی ها در چند ساعت گذشته.

تپل های خوب قرمز

بستگی دارد با چه عینکی آنها را ببینید. عینک‌ها فرق می‌کند و اگر با عینک سه‌بعدی ببینید چاق می‌بینید. جالب اینکه بازیکنانی که برای پرسپولیس گل زدند همگی چاق بودند. پرسپولیس جلوی تراکتورسازی تیم خیلی خوب و یکدستی داشت و تپل‌های خوبی داشت.
پاسخ ادموند بزیک به این سئوال که آیا بازیکنان ملی پوش پرسپولیس چاق بودند؟

روزبه فقط تا پایان فصل می تواند برود

روزبه چشمی از جمله بازیکنان جوان و خوب تیم ما است و باشگاه استقلال هیچ وقت نمی‌خواهد چنین بازیکنی را از دست دهد، اما اگر باشگاهی بخواهد به صورت قرضی و تا پایان فصل چشمی را در اختیار بگیرد باشگاه حاضر است تا با جدایی این بازیکن موافقت کند و در غیر اینصورت حاضر به جدایی چشمی نیست.
آخرین وضعیت چشمی از زبان سرپرست استقلال

ستاره 19 ساله

باید یک خسته نباشید به مجموعه آکادمی استقلال در سال های گذشته بگویم. در همین بازی – دیدار با السد - ستاره زمین به نظر من امید نورافکن بود که با هجده، نوزده سال سن توانست از پس مهار ژاوی هم بر بیاید و ستاره این بازی باشد.
تعریف رضا حسن زاده بازیکن سابق استقلال از امید نورافکن

دربی خاص

امسال هر دو تیم شرایط خوبی دارند و پرسپولیس در کورس قهرمانی است. البته حتی وقتی این دو تیم در مکان‌های هشتم و نهم هم هستند دربی در کانون توجهات قرار دارد. خوشبختانه هر دو تیم امسال سرحال و قبراق هستند و در جام باشگاه‌های آسیا هم همزمان حضور دارند. این دربی، دربی خاصی خواهد شد.
امیدواریم پیش بینی رئیس فدراسیون فوتبال در مورد دربی، درست باشد

 

     
آی اسپورت
2017-02-09 09:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر