فهرست
گزارش روز: پایان روزگار تلخ دفاع چپ
گزارش روز: پایان روزگار تلخ دفاع چپ

گزارش روز: پایان روزگار تلخ دفاع چپ

آی‌اسپورت‌ ـ بعد از آنکه فوتبال ما از دهه 70 از حضور مدافعان چپ شایسته و قدرتمندی چون مجتبی محرمی، محمدحسن انصاری فرد، صادق ورمزیار، جواد منافی، رضا شاهرودی و مهرداد میناوند بهره مند بود فقر دفاع چپ در تیم‌ملی‌ آغاز شد، به نحوی که مدافعان چپ ما یا مردانی پایین تر از استاندارد تیم‌ملی‌ بوده یا مدافعان وسطی بودند که به اقتضای ضعف مدافعین چپ در این منطقه بازی کردند. از جمله این نفرات می‌ توان به محمد نصرتی، حسن اشجاری، پژمان نوری، ستار زارع و علی بداوی اشاره کرد.

اما با ظهور مهرداد پولادی که نمره متوسط او در دو بازی ابتدایی ایران در جام‌جهانی بالاتر از عدد 9 است و در رده 28 بهترین بازیکنان کل تیم های جام‌جهانی به شمار می‌ رود برای فوتبال ما اتفاق عجیبی را سبب شده است. اتفاقی که با یک افتخار بزرگ توام است، حضور مهرداد پولادی در رتبه 28 نشان می‌ دهد که با احتساب 450 بازیکنی که تا به حال در جام‌جهانی حضور داشته اند مهرداد پولادی بین 6 درصد بازیکنان برتر جام‌جهانی قرار دارد.

این نشان می‌ دهد که او رتبه بسیار بالاتری از ستارگان بیشماری در فوتبال دنیا دارد و به طور حتم بعد از جام‌جهانی به تیمی بزرگ در اروپا منتقل خواهد شد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-24 23:29:02
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۴۲
احسان هم عالی بود آقا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر