فهرست
هاجسون: مقابل کاستاریکا نشان دادیم که چه تیم خوبی هستیم
هاجسون: مقابل کاستاریکا نشان دادیم که چه تیم خوبی هستیم

هاجسون: مقابل کاستاریکا نشان دادیم که چه تیم خوبی هستیم

آی اسپورت- روی هاجسون، سرمربی تیم ملی انگلیس، علی رغم تساوی بدون گل تیمش مقابل کاستاریکا در آخرین دیدار سه شیرها در جام جهانی و کنار رفتن از رقابت ها با تنها یک امتیاز، از عملکرد تیمش ابراز خشنودی کرد.

سه شیرها که در دو دیدار ابتدایی شان در این رقابت ها مقابل ایتالیا و اروگوئه شکست خورده بودند و حذف شان از این رقابت ها قطعی بود، امشب با ترکیبی متفاوت مقابل کاستاریکا قرار گرفتند و در نهایت به نتیجه ای بهتر از تساوی نرسیدند.

هاجسون در پایان بازی به خبرنگاران گفت:\" ما امروز نشان دادیم که تیم خوبی هستیم.

از اینکه نتوانستیم بازی با پیروزی به پایان برسانیم، ناراحتیم اما فکر نمی کنم می توانستم از بازیکنان انتظار داشته باشم که عملکرد بهتری ارائه بدهند.

جدا از 12-10 دقیقه ابتدایی بازی، فکر می کنم ما تماما بر حریف مسلط بودیم. متاسفانه ما در این دیدار نتوانستیم از موقعیت های گلزنی مان استفاده کنیم. اگر ما از موقعیت های مان استفاده می کردیم، به یک پیروزی راحت می رسیدیم.

ما موقعیت های زیادی ایجاد کردیم و این اهمیت زیادی دارد. من نگرانی نیستم که استوریج موقعیت هایی را از دست داد. می دانم که او می تواند در آینده از موقعیت هایش بهتر استفاده کند. مسئله مهمتر این است که بتوانیم همچنان موقعیت سازی کنیم.\"

     
آی اسپورت
2014-06-24 23:39:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر