فهرست
کرانچار می‌رود که تیم امید قوی‌تر شود؟
کرانچار می‌رود که تیم امید قوی‌تر شود؟

کرانچار می‌رود که تیم امید قوی‌تر شود؟

آی اسپورت - تیم امید با وجود پشت سر گذاشتن بازی‌های آسیایی جاکارتا و ۸ بازی دوستانه در بازی‌های مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ توکیو و با حضور تیم‌های عراق، یمن و ترکمنستان دوم شد و به لطف اخطار کمتر به دور نهایی مقدماتی صعود کرد. از سویی ایران در بین ۴۳ تیم شرکت‌کننده در مرحله دوم مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ توکیو یازدهم شد! امید‌های ایران همچنین در آخرین بازی دوستانه و در تهران مغلوب سوریه شدند.

جمع‌بندی اعضای کمیته فنی برای برکناری کرانچار یک دلیل دیگر هم دارد. آن‌ها بر این عقیده‌اند با توجه به دلار‌هایی که به کرانچار و دستیاران خارجی اش می‌دهند نتیجه‌ای که به دست آمده نتیجه خوبی نبوده است. کرانچار با وجود حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا و همچنین پشت سر گذاشتن ۸ بازی دوستانه هنوز ترکیب ثابت تیمش را نشناخته و در سه بازی رسمی تیم امید در تهران تیم را با ترکیب‌های متفاوت به میدان فرستاد. نمونه اش رضا شکاری مهره خوب تیم در خط هافبک که در تیم روبین کازان توپ می‌زند در بازی اول و دوم روی نیمکت نشست و در بازی سوم به ترکیب ثابت تیم راه پیدا کرد. بازی خوب رضا شکاری در بازی با عراق نشان داد نیمکت‌نشین کردن او در دیدار با ترکمنستان و عراق اشتباه بوده است.

صفر تا ۱۰۰ اگر برکناری کرانچار که البته هنوز قطعی نشده درست باشد مهم برنامه پساکرانچار است. چه کسی قرار است جانشین او شود؟ آیا مربی‌ای که به جای کرانچار می‌آید قوی‌تر از او است؟ برنامه‌ریزی تیم امید در ادامه چه خواهد شد؟

صعود به المپیک آسان نیست که اگر آسان بود در دهه‌های متمادی گذشته به دست می‌آمد. تیم امید در سید ۴ بازی‌ها قرار گرفته و احتمال همگروهی با تیم‌هایی، چون ژاپن، عربستان، کره‌جنوبی، استرالیا و... وجود دارد. در چنین شرایطی صعود سخت‌تر می‌شود به خصوص که قرار است از بین ۱۶ تیم چهار تیم راهی المپیک شوند.

خبر رسیده تیم‌هایی، چون کره‌جنوبی، ژاپن و استرالیا به اردوی اروپایی می‌روند و قرار است در فرانسه در تورنمنتی حاضر شوند که ۱۶ تیم در آن حاضر خواهند بود؛ به واقع یک جام جهانی کوچک. همه تیم‌هایی که ما پیش از آغاز بازی‌های رسمی در تهران با آن‌ها روبه‌رو شدیم آسیایی بودند، اما در این برهه از زمان فقط بازی با تیم‌های قوی به ما کمک خواهد کرد که این تیم‌ها نباید آسیایی باشند.

خبر ورزشی

  ۱  
آی اسپورت
2019-04-17 21:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
.
پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸، ۰۸:۲۹
این‌مردک کروات که نشون داد پهن هم‌بارش نیست.بازی ها تو تهران بود و تا آستانه حذف هم‌ پیش رفتیم.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر