فهرست
استقلال و شجاعیان؛ این قرارداد 3 ساله است؟‌
استقلال و شجاعیان؛ این قرارداد 3 ساله است؟‌

استقلال و شجاعیان؛ این قرارداد 3 ساله است؟‌

آي‌اسپورت- ساعاتي بعد از صدور رضايتنامه قطعي ستاره خط هافبك گسترش فولاد براي پيوستن به استقلال، قرارداد شبانه داريوش شجاعيان با آبي‌ها امضا شد. مديران باشگاه مدت زمان قرارداد داريوش را 3 سال عنوان كرده‌اند اما سوال اينجاست كه آيا اين قرارداد تا سه سال آينده معتبر خواهد بود؟  امضاي قرارداد بلندمدت با ستاره‌ها، بهترين تصميم ممكن براي باشگاه‌هاي ايراني است اما اين اتفاق تنها در شرايطي ارزشمند به نظر مي‌رسد كه اين زمان به صورت قانوني و بدون شرط و شروط به قرارداد بازيكن‌هاي مختلف اضافه شود. قراردادهاي چندساله در ليگ برتر، معمولا  يك سال بيشتر اعتبار ندارند و فصول بعدي به صورت مشروط در قرارداد گنجانده مي‌شوند. يعني بازيكن موردنظر تا پايان اولين فصل، بازيكن رسمي باشگاه است و ادامه قرارداد تنها در صورتي محقق خواهد شد كه طرفين در آغاز هر فصل بر سر مبلغ دستمزد آن فصل به توافق نهايي دست پيدا كنند. در اين شرايط اگر توافقي حاصل نشود، بازيكن به سادگي مي‌تواند از باشگاه جدا شد و تيم ديگري را براي خودش انتخاب كند. معضل قراردادهاي يك ساله، تهديد هميشگي باشگاه‌هاي ليگ برتر است و اين معضل زماني جدي‌تر مي‌شود كه تيم‌ها همين قراردادهاي يك ساله را در ظاهرِ ساختگي قراردادهاي درازمدت امضا مي‌كنند. گسترش فولاد تبريز، شجاعيان را در تيم دسته دويي بهمن شيراز كشف كرد و با امضاي قراردادي بلندمدت با اين بازيكن، از مبلغ رضايتنامه براي فروش او به استقلال درآمد قابل توجهي به دست آورد. آيا استقلالي‌ها نيز در صورت فروش داريوش و يا ترنسفر او به اروپا، از اين انتقال درآمد كسب مي‌كنند؟ پاسخ اين سوال در نحوه امضاي قرارداد آن‌ها با اين هافبك خوش‌نقش و تكنيكي نهفته است.

۸ ۵  
آی اسپورت
2017-06-19 18:03:00
نظر دهید
۵ نظر
K
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۰۶
جالبه خبرهاتون یا تعریف و‌ تمجید از استقلاله

یا حاشیه سازی برای پرسپولیسه
K
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۰۷
قرارداد بختیار رحمانی هم 3 ساله بود

الان کجاست ؟
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۳۹
یه میلیاردو نیم رو بزاری رو سنگ هم بازیکن میشه ... با این تفاوت که سنگ پرو پرو نمیگه به خاطر استقلال بازیکن شدم و فقط بخاطر یکو پونصد!!! اما یه تفاوت و شباهت دیگه بین این مثل میتونم مثال بزنم ... و آونم اینه که شجاعیان خدایی از لحاظ فنی بازیکن خوبی هست پس سنگ نیست!!!اما زیر نظر داچ علی شیشسوریان تبدیل به سنگ غیر قابل تحرک میشه ...چون شیشسوریان استعداد خاصی تو این زمینه داره---- و اما جدا از این بحث::: استقلال که برای مثال درآمدش از سامانه 3090 نصف پرسپولیسم نیست و پاداش صعود به یک هشتم و قهرمانی در لیگ رو هم بهش تعلق نگرفته چون در این حدا نبود....چطوری اینقدر هزینه میکنه اما ما حتی نمیتونیم به ستاره های تیممون که ستاره های بی چون و چرای فوتبال ایران هستند نصف این مبالغ رو بدیم و مجبور میشن یا بخاطر عشق به پیراهن یا حرمت هواداران هیچی نگن یا اگه هم بخواند جیک بزنند برا حداقل حقشون عالم و آدم ازشون طلبکار میشن ... و یا مثل داش سروش مجبور میشن علرغم میل باطنیشون به پیشنهادات چند میلیاردیشون پاسخ مثبت بدن که آونا هم در آخر توسط یه عده رسانه ی و هوادار تیفوسی غیر منطقی برچسب بیغیرت میخورند ... قابل توجه دوستان سروش حاضر بود با یک سوم پیشنهاد تیم قطری برا پرسپولیس بازی کنه اما چرا آقایون به اصطلاح مدیر مدبر پرسپولیس حتی حاضر نشدن درست حسابی باهاش مذاکره کنند و با استفاده از رسانه های متصل تمام کاسه کوزه ها رو سر سروش شکستند و چرا رضاییانی که به عشق پرسپولیس در حالی که استقلال بهش دو میلیاردو پونصد پیشنهاد داد علاوه بر جواب منفی کلی هم بازیشون داد... آقای طاهری لطفاً توضیح بدهید که چرا در حالی که پرسپولیس به مراتب بسیار ثروتمند تر از استقلال میتونه و باید باشه حتی در جذب و تمدید با ستاره هاشم عاجزه ... مثل اینکه ما امثال باید آبروی که استقلال از ایران تو آسیا ریخته جمعش کنیم پس چرا دوباره آونا دارن میلیارد میلیارد خرج میکنند و ما با جمله ی اینکه صرفاً برا نیازهامون بازیکن میگیریم داریم فرصت استثنایی بازار رو از دست میدیم .. بازاری که احتمالا در پایانش و با توجه به پیشنهادات میلیاردی که به ستاره های پرسپولیس از تیم های خارجی داده میشه ... چند بازیکن تاپ دیگه هم از دست بدیم که آونم با توجیه درآمد زایی شما میتونه یه عده رو فریب بده اما این درآمد زایی کجا خرج میشه .. درسته پرسپولیس مطالبات خیلیها رو از سالهای پیش نداده اما استقلال هم نداده و این دلیل نمیشه که بخوایم همشو امسال تصفیه کنیم و این موقعیت استثنایی رو دوباره از پرسپولیس بگیریم . پرسپولیس چهل میلیون عاشق داره و تیمو هم که حکومت دست گذاشته روش یعنی این حکومت حاضر نیست بخاطر چهل میلیون از مردمش بدهی های باشگاهی که با بی سیاستی خودشون زیر نشسته و متاسفانه با وجود همچین برند و موقعیتی باید یه باشگاه فقیر در حد آسیا باشه در حالی که پرطرفدارترین تیم آسیاست... آقایون حکومتی خواهش میکنم دست از سر پرسپولیس بردارید مگه میلیاردها دلار پول نفت کتونه که باید حق هیجان مردم رو هم ازشون بگیرید و هیچی که بهش نمیدید هیچ گاه تا گاه هم فریاد بر می آورید که ای وای این تیم حق بیت المال رو خورده در حالی که این تیم مال بیت الماله ماله مردمه و حق مردمه که تیمشون پرقدرت باشه .... ببخشید طولانی شد امیدوارم منظورمو رسونده باشم
۱ ۱
محسن
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۱۳
یعنی ... به این تکیه کلام این سالهای سرخابی:داش خره داش گاوه داش گوساله داش کره خر و و و .بابا مثل ادم حرف بزنید تو قرن بوق!!!!
۲
خوزستانی
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۳۱
سایت رو بزنید بنام استقلال همش شد استقلال
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر