فهرست
برانکو عصبانی: خطا از هواپیما هم مشخص بود!
برانکو عصبانی: خطا از هواپیما هم مشخص بود!

برانکو عصبانی: خطا از هواپیما هم مشخص بود!

آ‌ی‌اسپورت- سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پایان بازی برابر سیاه جامگان شدیدا به داور و عملکردش معترض بود. صحبت‌های برانکو در کنفرانس مطبوعاتی را می‌خوانید:

آن خطا را از هواپیما هم میشد دید

دلایل زیادی داریم برای عدم رضایت از بازی. لحظات چالش برانگیز زیادی بود که می‌توانست به نفع ما باشد اما خب باید فیلم بازی را دید و بعد نظر داد. اما بعضی چیزها را میشد از توی هواپیما هم دید که طبیعی است که باید از این موضوع ناراضی باشیم.

می‌خواستیم با پاس به گل برسیم

طبیعی است که در طول یک بازی نمی‌شود مدام حمله کرد. می‌خواستیم با یک بازی مبتنی بر پاسکاری به موقعیت برسیم که رسیدیم شانس‌های زیادی داشتیم و باید می‌زدیم. گل علیپور هم احتمالا سالم بود. به هر حال نبردیم.

نمی‌دانم کجای کار ایراد داشت

من اصلا نمی‌دانم چرا ما باید قوی‌تر از داور باشیم؟ داوری باید محترمانه و صادقانه باشد؛ ایشان به تمام وظایف خود عمل کرد؛ نمی‌دانم مشکل کجا بوده است؛ ما فرصت‌های گل زیادی به وجود آوردیم و تنها شانس آنها در دقیقه دوم، سوم نیمه اول بود؛ روی گلی هم که آنها زدند نمی‌دانم کجای کار ما ایراد داشت.

سیاه جامگان امید به جبران داشت
ما موقعیت‌های گلی زیادی داشتیم ولی آنها را تبدیل به گل نکردیم؛ پنالتی هم داشتیم و زدن گل دوم کار را برای ما راحت‌تر می‌کرد اما نتیجه یک بر صفر همیشه به حریف امید می‌داد تا نتیجه را جبران کند؛ من به سیاه جامگان که تا دقیقه 90 تسلیم نشد تبریک می‌گویم؛ پارسال دیده می‌شد وقتی گل می‌زدیم اُفت می‌کردیم اما امسال این مسئله کمتر شده است.


 کامیابی‌نیا در عمان بازی می‌کند
ایشان(کامیابی‌نیا) بعد از عمل جراحی یک ماه زودتر از پیش‌بینی پزشک معالج به تمرینات برگشت و طبیعی است که یک اشتباهی داشت؛ من دیروز با او صحبتی انجام دادیم و به نوعی او را برگرداندم و بازپروری کردم؛ بازیکنی است که طی سه سال اخیر کوچکترین مشکلی با او نداشتم؛ به هر حال هم باید او را درک کنیم که جوان است و عصبانی می‌شود؛ همچنین جراحی کتف روی او تاثیر داشته است اما او قطعا در عمان جزو بازیکنان ما خواهد بود و انتظار داریم در خدمت و نتیجه تیم باشد.

۳ ۶  
آی اسپورت
2017-08-16 23:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
راشفورد
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۱۳
استاد جان اون زمان عابدینی بود!
۳
عباس
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۱۴
چرا نمگی لعنت به زمین و اسمون ؟
متشکرم پروفسور که تیمی ساختی که وسط برداش وقتی مساوی میکنیم از ناراحتی سردرد میشیم
دربی ۳تایی میشین
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۳۱
برانگو خخخخخخ
۴ ۱
برانگو اونی که
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۲۱
پول یارانه ت رو خرج عیاشی میکنه
عارف
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۳۱
درسته كه بچه ها بازي شل گرفتن ولي اقاي داور بدجور حال مارو گرفت پنالتي كه هيچ ولي خدايي اون هند بدجوري ضايع بود ..چطوري تو اونو نديدي؟؟
۸
احمد
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۵۹
هر وقت داوری به نفعت نباشه و نتیجه می گیری به داور ربطش میدی ولی اگه به نفعت باشه و ببری لیاقت خودته.... آفرین...
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر