فهرست
جملات روز: دربی باید برنده داشته باشد
جملات روز: دربی باید برنده داشته باشد

جملات روز: دربی باید برنده داشته باشد

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته.

دربی باید برنده داشته باشد

مسوولان فوتبال به هیچ وجه به دنبال مساوی نیستند. این که یک شام توسط اسپانسر داده شده باشد و من هم اواخر مراسم رفتم، به هیچ عنوان به مفهوم مساوی نیست و بازی حتما باید برنده داشته باشد.
پاسخ رئیس فدراسیون فوتبال به شایعه تساوی دربی

با این نفرات نمی شود دفاع کرد

مربی بر اساس داشته‌هایش مربیگری می‌کند. آن وقت‌ها به نظرم ابزارش همان بود. البته تیم بوسانش اصلاً دفاعی نبود اما الان بخشی از بازی هجومی پرسپولیس به برانکو هم برنمی‌گردد. تو هر کاری بکنی وقتی احمدزاده دفاع چپت است، رامین رضاییان سمت راست و طارمی و مسلمان و سروش را داری یا وحید امیری، ناخودآگاه نمی‌توانی اصلاً دفاع کنی!
پاسخ پژمان جمشیدی که سبک مربیگری برانکو نسبت به سالیان قبل عوض شده

طارمی را مهار کنند، تمام است

طارمی در پرسپولیس بازیکنی است که به تنهایی می‌تواند نتیجه یک بازی را عوض کند و کادرفنی استقلال باید برنامه‌ای داشته باشند تا بتوانند او را مهار کنند. اگر بتوانند طارمی را مهار کنند، مشکلی ندارند چون فقط طارمی است که می‌تواند نتیجه را عوض کند. طارمی بازیکنی است که در پرسپولیس جایگزین ندارد و قطعا منصوریان در مورد آن فکر کرده و تاکتیکی را برای مهار طارمی به کار می‌گیرند که موفقیت‌آمیز باشد.
توصیه شاهین بیانی به کادر فنی استقلال در آستانه دربی

پرسپولیس را می بریم

سپاهان در بدترین شرایطش هم مقابل پرسپولیس خوب بوده است و می‌تواند این تیم را شکست بدهد. حتی به احتمال قوی سپاهان برنده بازی هفته آینده مقابل پرسپولیس خواهد بود.
امیدواری عجیب عضو کمیته فنی سپاهان به وضعیت تیمش

 

     
آی اسپورت
2017-02-12 10:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر