فهرست
در جلسه هماهنگی «سوپرجام» چه گذشت؟
در جلسه هماهنگی «سوپرجام» چه گذشت؟

در جلسه هماهنگی «سوپرجام» چه گذشت؟

آی اسپورت – دیدار سوپرجام فوتبال ایران بین تیم‌های پرسپولیس، قهرمان لیگ برتر و استقلال، قهرمان جام حذفی فصل 97-96 قرار بود طبق برنامه امروز (جمعه) برگزار شود که استقلالی‌ها به تاریخ برگزاری این بازی اعتراض کردند. پس از برگزاری جلسه هماهنگی این مسابقه نیز از سوی سازمان لیگ اعلام شد استقلالی‌ها از حضور در این بازی انصراف داده‌اند و از همین‌رو نتیجه بازی را 3 بر صفر به سود پرسپولیس اعلام کرد.

به دنبال این اتفاقات استقلالی‌ها اعلام کردند که از حضور در سوپرجام انصراف نداده‌اند و فقط به تاریخ برگزاری این بازی اعتراض داشته‌اند. با این حال در جلسه‌ای که برای هماهنگی این بازی در فدراسیون فوتبال برگزار شد، رئیس شورای تأمین که رئیس جلسه نیز بوده است در خصوص برگزاری بازی از طرفین سؤال می‌کند. از ملکی، رئیس هیئت مدیره استقلال در خصوص برگزاری بازی در تاریخ 29 تیرماه سؤال می‌شود که او پاسخ می‌دهد ما در این تاریخ بازی نمی‌کنیم. با این حال سازمان لیگ تاریخ جدیدی در شهریورماه و همزمان با فیفادی را پیشنهاد می‌کند که از گرشاسبی و ملکی در خصوص برگزاری بازی در این تاریخ بدون حضور ملی‌پوشان سؤال می‌شود که هیچ‌کدام از دو طرف پرسپولیسی و استقلالی موافق برگزاری بازی سوپرجام در شهریورماه و بدون حضور ملی‌پوشان نبودند.

از همین‌رو با توجه به اینکه برنامه سوپرجام از قبل اعلام شده بود و استقلالی‌ها که نماینده آنها در جلسه رئیس هیئت مدیره باشگاه‌شان بوده است با تاریخ 29 تیرماه مخالفت می‌کند، این مسئله به عنوان انصراف استقلال از حضور در بازی تلقی می‌شود. صورتجلسه این جلسه هماهنگی نیز با امضای حاضران در جلسه سند شده است و حالا کمیته انضباطی باید در خصوص سرنوشت بازی تصمیم بگیرد. کمیته انضباطی در انتظار دفاعیات باشگاه استقلال است و در صورتی که دفاعیات آبی‌های پایتخت قانع‌کننده نباشد، نتیجه 3 بر صفر به سود پرسپولیس از سوی کمیته انضباطی تأیید و تصویب خواهد شد.

 

تسنیم

۳ ۴  
آی اسپورت
2018-07-20 13:07:00
نظر دهید

۴ نظر
pers
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۳۳
خب الان استقلالی های عزیز بگن چرا نباید سه صفر بشه وقتی رسما گفتن تو این تاریخ بازی نمی کنیم؟
۹
SA ADI
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۴۵
اگر چیزی غیر از سه بر صفر به سود پرسپولیسی اعلام نشه خود هواداران طی یه تجمع خیلی زیاد حق تیم پرسپولیس رو میگیرن
Mohammad
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۴۴
هرچی به جزء سه صفر اعلام نشه؟؟ عمو انشاء و املاءی فارسی رو ترکوندی
۲
Mohammad
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۴۴
هرچی به جزء سه صفر اعلام نشه؟؟ عمو انشاء و املاءی فارسی رو ترکوندی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر