فهرست
دکه آنلاین: خسته، ناراحت و عصبانی
دکه آنلاین: خسته، ناراحت و عصبانی

دکه آنلاین: خسته، ناراحت و عصبانی

آی اسپورت – مصاحبه با محسن مسلمان تیتر یک روزنامه خبر ورزشی است. هافبک کلیدی پرسپولیس گفته که جانش را برای برانکو می دهد. این روزنامه یک خبر نگران کننده برای استقلال دارد. اینکه بعد از اعلام حکم محرومیت آبی ها از جذب بازیکن،ازبک ها خواهان بازگشت سرور جپاروف به کشورشان شده اند. خبر ورزشی مدعی شده که بر خلاف شایعات منتشر شده، کی روش در ایران است و با یکی از شاگردانش هم ملاقات کرده.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 7 بهمن

روزنامه گل با انتشار عکسی از سجاد شهباززاده مدعی شده که تراکتورسازی نه تنها به دنبال این بازیکن است بلکه برای سرور جپاروف هم پیغام فرستاده. مشاور ارشد مدیرعامل استقلال گفته افتخاری در شرایطی که باشگاه پول نداشته به فیفا نامه زده که پول آماده است! ناراحتی علی کریمی از ریخت و پاش های مالک خونه به خونه هم روی جلد این روزنامه دیده می شود.

روزنامه گل
روزنامه گل 7 بهمن

مثل بید از پرسپولیس زلزله می ترسند. این تیتری است که روزنامه پیروزی در واکنش به ناداوری ها و جوسازی ها علیه برانکو و تیمش روی جلد برده. این روزنامه تولد محسن مسلمان را هم تبریک گفته و از قول سیدجلال نوشته که به خاطر حق پرسپولیس ساکت نمی شود. پیروزی به رکورد بیرانوند هم اشاره کرده که او را تبدیل به دومین گلر برتر دنیا کرده است.

روزنامه پیروزی
پیروزی 7 بهمن

خسته ام، ناراحتم، عصبانی ام. آخرین وضعیت علیرضا منصوریان در این سه کلمه خلاصه می شود. آنطور که همشهری ورزشی نوشته سرمربی استقلال اصلا از اتفاقات به وجود آمده در باشگاه دل خوشی ندارد. این روزنامه با پیام صادقیان هم مصاحبه کرده و از قول او نوشته که پدرش را پنهان کردند تا به تراکتور نرود.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 7 بهمن

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2017-01-26 08:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر