فهرست
تمجید ویرا و کاناوارو از تیم ملی / آرژانتین خوش شانس بود که از ایران گل نخورد
تمجید ویرا و کاناوارو از تیم ملی / آرژانتین خوش شانس بود که از ایران گل نخورد

تمجید ویرا و کاناوارو از تیم ملی / آرژانتین خوش شانس بود که از ایران گل نخورد

 

آی اسپورت - عملکرد تیم ملی در بازی مقابل آرژانتین آنقدر فوق العاده بود که بزرگان فوتبال جهان چاره ای جز احترام گذاشتن به تیم کی روش نداشته باشند. هنوز ساعاتی از بازی شنبه شب نگذشته بود که مایکل اوون و گری لینه کر از بازی تیم ملی جلوی سوپراستارهای آرژانتینی تعریف کردند. لینه کر همان فردی بود که چندی قبل مدعی شد ایران ضعیفترین گروه F خواهد بود و لیونل مسی جلوی ایران هت تریک خواهد کرد با این همه شاگردان کی روش، در برزیل همه دنیا را سورپرایز کرد.  

در بین تمام اظهارنظرها در مورد نمایش تیم ملی جلوی مسی و یارانش، صحبتهای کارشناسان شبکه ITV انگلیس از همه جالب تر و خواندتی است. این شبکه برای بازی ایران مقابل آرژانتین سه مهمان بسیار بزرگ را به استودیو دعوت کرده بود. مارتین اونیل سرمربی تیم ملی ایرلند، فابیو کاناوارو کاپیتان تیم ملی ایتالیا در جام جهانی 2006 و پاتریک ویرا بازیکن سابق آرسنال و یوونتوس از استودیوی ITV‌ شاهد نمایش زیبای شاگردان کی روش بودند.

 بازی که تمام شد آدرین چیلس مجری برنامه بحث را اینگونه آغاز کرد که آرژانتین تیم بسیار خوش شانسی است که دروازه اش جلوی ایران باز نشده و اگر به جای آرژانتین، انگلیس حریف ایران بود، تمام موقعیتهای شاگردان کی روش تبدیل به گل می شد. برای پاتریک ویرا مهم ترین صحنه بازی به جز گل زیبای مسی، ضد حمله ایران در دقیقه 52 بوده. جایی که پژمان منتظری در نزدیک محوطه جریمه تیم ملی صاحب توپ می شود و با یک پاس به مسعود شجاعی ضد حمله خطرناکی را شروع می کند که نهایتا به ضربه سر شیرجه ای رضا قوچان نژاد و واکنش دروازه بان آرژانتین منجر شد.

ویرا ضد حمله ایران را بسیار زیبا می داند و اینکه دروازه بان آرژانتین یکی از بهترین بازیهایش را جلوی ایران انجام داده چرا که به جز مهار ضربه سر گوچی، هد اشکان و شوت رضا قوچان نژاد را هم گرفته است.

بحث که به اینجا می رسد فابیو کاناوارو می گوید:\"‌این نکته را هم در نظر بگیرید که داور بازی یک پنالتی مسلم به سود ایران نگرفت و با نگرفتن این پنالتی، به آرژانتین هدیه داد\" موضوعی که مارتین اونیل و پاتریک ویرا هم آن را تائید می کنند و در قسمت آخر این بحث  - که کلیپش دیروز در شبکه های اجتماعی منتشر شده بود – آدرین چیلس به صحبتهای کی روش در مورد داور دیدار تیمش با آرژانتین اشاره می کند.

توضیح آی اسپورت: این عکس مربوط به بعد از بازی سوئیس مقابل فرانسه است اما فیلم صحبتهای کارشناسان در مورد بازی ایران مقابل آرژانتین هم موجود است و کاربران عزیز بهتر است به این راحتی ما را متهم به دروغگویی نکنند

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-25 15:28:03
نظر دهید
۲ نظر
مهدی
چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۳۲
سوییس 2 فرانسه ...!
آخه چرا دروغ میگین؟؟؟!
ایرانی
چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۰۷
دکتر یونتوس برا ایتالیایی کبیره نه انگلیس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر