فهرست
کوتاه از پرسپولیس: نوروزی رسید، سیاسی نمی‌رود
کوتاه از پرسپولیس: نوروزی رسید، سیاسی نمی‌رود

کوتاه از پرسپولیس: نوروزی رسید، سیاسی نمی‌رود

آی اسپورت – امروز صبح وکیل مشترک حسین ماهینی و قاسم دهنوی به باشگاه پرسپولیس مراجعه کرد تا در مورد مطالبات این بازیکنان  با مسوولان باشگاه مذاکره کند. گفته می شود ماهینی تهدید کرده اگر مطالباتش را از فصل قبل پرداخت نکنند در بازگشت به تهران در تمرینات پرسپولیس شرکت نخواهد کرد. ماهینی گفته من حسن نیتم را نشان دادم و حالا باشگاه باید مشکلات مالی ام را حل کند.

امروز جدایی حمید رضا سیاسی از هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تکذیب شد. پیش از این گفته می شد سیاسی مدیرعامل باشگاه راه آهن خواهد شد اما این اتفاق رخ نخواهد داد. ظاهرا سیاسی در هیات رئیسه  شرکت ساختمانی که باشگاه راه آهن راخریداری کرده حضور دارد و بدین ترتیب حضور حمید استیلی در راس کادر فنی این تیم هم توجیه شدنی است.

علی دایی در مورد احتمال ترانسفر پولادی اعلام کرده تنها به شرطی با جدایی او موافقت خواهد کرد که از این انتقال پول خوبی به باشگاه پرسپولیس برسد. در قرارداد پولادی هیچ بندی  برای جدایی اش وجود ندارد ضمن اینکه او بیش از 30 درصد مطالباتش را از باشگاه گرفته و نمی تواند با قانون ویژه سازمان لیگ قراردادش را فسخ کند.

قرار است در جلسه بعدی هیات مدیره علیرضا رحیمی گزارشی مفصل از مساله انتقال خلعتبری را  به هیات مدیره تقدیم کند.

قرار شده روز شنبه درباره تاریخ سفر خارجی و برپایی اردوی پرسپولیس تصمیم گیری شود.گفته می شود اگر شورای برون مرزی مجوز لازم را صادر کند پرسپولیس 12 یا 20 تیر برای اردوی خارجی راهی خواهد شد.

رضا نوروزی که روز دوشنبه  به اردوی اردبیل رسید از امروز تمرینات پرفشاری زیر نظر مولایی انجام خواهد داد.

اردوی پرسپولیس در اردبیل فردا به پایان می رسد و اعضای این تیم  با پرواز ساعت 17 به تهران  برمی گردند.قرار است سرخپوشان جمعه استراحت کرده و از شنبه ترینات شان را از سر بگیرند.

امروز مسوول ورزشگاه درفشی فر در محل باشگاه حاضر شد و گزارشی  از وضعیت این ورزشگاه به رحیمی  ارائه داد.

     
آی اسپورت
2014-06-25 13:00:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر