فهرست
پیام درخشش؛ صادقیان در اوج
پیام درخشش؛ صادقیان در اوج

پیام درخشش؛ صادقیان در اوج

آی‌اسپورت- پیام صادقیان بازی با سپاهان را از روی نیمکت شروع کرد؛ اما کاظمی قبل از پایان نیمه اول او را به زمین آورد تا ستاره شماره 11 ماشین‌سازان در برد قاطع این تیم در اصفهان تاثیر بزرگی داشته باشد. صادقیان که زیرنظر فرهاد کاظمی متحول شده و بازی‌های درخشانی به نمایش می‌گذارد، در اصفهان هم سیر صعودی خود را حفظ کرد و با یک گل و یک پاس گل، بازیکن برجسته تبریزی‌ها بود.

پیام که دقیقه 42 به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد، در دقایق ابتدایی نیمه دوم با یک پاس، امین قاسمی‌نژاد را در شرایط گلزنی قرارداد تا گل دوم سبزپوشان به ثمر برسد. در دقایق انتهایی بازی هم خود صادقیان پشت ضربه پنالتی ایستاد و با گل کردن توپ، پیروزی قاطع ماشین‌سازی را تثبیت کرد.

پیام در هفته‌های اخیر در اغلب بازی‌ها درخشان ظاهر شده و این امید را در هواداران ماشین‌سازی به وجود آورده که با درخشش این ستاره و مدیریت کاظمی، در لیگ برتر ماندگار شوند. درخشش پیام -بعد از مدت‌ها سیر در حواشی ریز و درشت- می‌تواند نماد روحیه و اراده بازگشت از مسیر اشتباه باشد. مسیری که هرچه به پیش رفت، تنها پسرفت صادقیان را در پی داشت؛ اما حالا او دوباره خودش را پیدا کرده و امیدوار است گذشته‌اش را تکرار کند و حتی از آن سال‌های اوج پیشی بگیرد.

۹ ۳  
آی اسپورت
2017-02-09 23:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
هواداران متوهم!
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۵۱
اینا سپاهانن و حالا حالا قهرمانن خخخخخخ
پرسپولیس واقعی
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۰۳
همیشه دلم می خواست یک روز به پرسپولیس برگردد.یک استعداد بی نظیر ولی به شدت جوان
امیدوارم همچنان بدرخشی وبه خانه ی خودت برگردی .
۸
موراتا
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۰۲
منتظرتیم پسر
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر