فهرست
یادداشت روز: بچه‌ها لطفا در برزیل بمانید!
یادداشت روز: بچه‌ها لطفا در برزیل بمانید!

یادداشت روز: بچه‌ها لطفا در برزیل بمانید!

ای اسپورت- تماشای جام جهانی بدون شما دیگر لذتی ندارد! همه بازی ها بعد از بازی شما با آرژانتین رنگ باخته، دیگر نه روبن نه نیمار نه مسی و نه هیچ ستاره دیگری نمی تواند توجه ما را جلب کند! انگار که همه شان بازیکنان خیلی معمولی بوده اند و ما به اشتباه فکر می‌کرده‌ایم ستاره‌اند!  شما ستاره های جام جهانی برای میلیونها ایرانی شده اید و قلبها را با نمایش شجاعانه خودتان فتح کرده اید، شما با هم و با ما یکی شده اید، ایران شده اید، ستاره شده اید!

کدام ستاره می تواند به اندازه ای که ایران در یک صحنه مسی و هیگواین را با هم یه پا دو پا زد ما را به وجد بیاورد؟ کدام حمله می‌تواند افسوسی بالاتر از مهار ضربه فوق العاده ایران به دروازه آرژانتین را برای ما بیافریند؟ کدام اشتباه داوری می تواند حرص ما را بیشتر از پنالتی دزدیده شده در بازی با آرژانتین در بیاورد؟ کدام بازیکن می تواند قشنگ تر از شما توپ را از مسی با یک تکل بی نقص بدزدد؟ ستاره های جام شمایید از شنبه تا امروز انتظار نمایش سوم شما را می کشیم و بازی های دیگر را بیخیال شده ایم، سه روز است هنوز داریم از به یادآوری آن نمایش فوق العاده لذت می بریم و با هم صحبت می کنیم!

امروز تمام تلاشتان را بکنید تا در جام بمانید! ما هم مثل دو بازی قبل با شماییم با هر صحنه با شما به هوا می پریم، دفاع می کنیم، حمله می کنیم! پیروز این نبرد باشید تا جام ادامه پیدا کند امروز روز برگشت به خانه نیست....

سپهر سپهوندی

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-25 16:14:20
نظر دهید

۲ نظر
سعید
چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۰۵
و البته که از شنبه صد بار در خیالاتمان بازی فوق العاده تان در مقابل بوسنی را بازی کرده ایم
سکوت
چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۵۷
دقیقن همینطوره، منم دیگه از اون روز نه تو نظر سنجی شرکت کردم، نه بازی های دیگه رو دیدم، ما صعود میکنیم، باور دارم!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر