فهرست
- طرفداران تیم های محبوب حذف شده بنویسند؛ آیا جام بیستم برای تان تمام شده؟
- طرفداران تیم های محبوب حذف شده بنویسند؛ آیا جام بیستم برای تان تمام شده؟

- طرفداران تیم های محبوب حذف شده بنویسند؛ آیا جام بیستم برای تان تمام شده؟

آی اسپورت - هیچکس فکرش را هم نمی کرد فاصله اشک های کاسیاس و بهت پیرلو، همینقدر کوتاه باشد. که توی التهاب گروه مرگ، اهالی رقصان سر و ته قاره آمریکا به پایکوبی برسند و مردان پرندلی و هاجسون، خیلی زود به خانه برگردند. جام بیستم تا به امروز، سرشار از لحظه های عجیب و نتایج دور از انتظار بوده است. از مکزیک که بعد از سال ها جلوی 6 امتیازی شدن برزیل در پایان دو دیدار اول جام را گرفت تا شیلی که تابلوی پایان را در مقابل دیدگان یک نسل طلایی از فوتبال اسپانیا قرار داد، از صعود دراماتیک یونان که کم شانس ترین تیم گروهش بود تا غوغای کاستاریکا و از نتیجه درخشان غنا در برابر آلمان بزرگ و مدعی تا تلاش خیره کننده یوزپلنگ های خودمان که تنها سوت اشتباه داور و جادوی مسی جلویش را گرفتند.

تا به اینجای جام، اسپانیا که لقب پرطمطراق مدافع عنوان قهرمانی را یدک می کشید، ایتالیا که آمده بود نمایش های بی نظیر یورو را تکرار کند و انگلستان که یکی از هیجان انگیزترین تیم های تاریخش را در اختیار داشت در جام کنار رفته اند و احتمالا پرتغال نیز به زودی دوستداران پرشمار کریس رونالدو را ناکام خواهد گذاشت. اگر طرفدار این تیم های کنار رفته از صف آرزوها هستید، برایمان بنویسید که آیا جام - منهای نبرد حساس ایران- برایتان تمام شده؟ یا اینکه همچنان چشم دوختن به جعبه جادو و هم نوایی با ارکستر کاستاریکاهای روزگار می تواند بخشی از فعالیت پرهیجان روزانه تان باشد؟ 

  ۶  
آی اسپورت
2014-06-25 17:01:17
نظر دهید
۶ نظر
-
چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۰۱
جام جهانی فقط باید تو اروپا باشه
محمد کریمی
چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۱۶
اتزوری که نیس میخوام دنیا نباشه
شهرام
چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۲۰
این جام جهانیه که در نبود ایتالیای کبیر اعتبارش کم میشه و ضرر میکنه
شاهین
چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۱۵
متاسفانه پرتغال از بدترین تیم ها بود و رونالدو کنار این بازیکنان هیچ کاری نمیتونست بکنه ... بله بعد از حذف کریس جام جهانی برای من تمام شده ... ولی امیدوارم کاستاریکا قهرمان بشه
mohamad
چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۴۹
age manzoret jame melat haye amricas are tamom shde
زهرا
پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۳، ۰۰:۰۸
باختن تیم های محبوبم نا امیدکننده نیس داوری هاس که باعث میشه فکر کنم این جام دیدن هم داره ؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر