فهرست
پدیده ۳-۱ نفت؛مهاجری بالاخره برد
پدیده ۳-۱ نفت؛مهاجری بالاخره برد

پدیده ۳-۱ نفت؛مهاجری بالاخره برد

آی‌اسپورت- شاکردان رضا مهاجری، سرمربی پدیده مشهد بالاخره بعد از پنج بازی بدون پیروزی با سه امتیاز بازی را ترک کردند. آن‌ها در یک بازی برتر سه بر یک نفت تهران را شکست دادند تا تیم بحران‌زده نفت را هر چه بیشتر به سمت پایین جدول هل بدهند. 

هفته سیزدهم لیگ هفدهم، دوشنبه 03/09/96، ساعت 14:30، ورزشگاه ثامن مشهد
داور: رضا مهدوی               کمک ها: امیررضا آشورماهانی، احد سلطانی

اخطار: جلالی راد(40)،عبداله حسینی(45) و محمدرضا خلعتبری (53) از پدیده و محسن بنگر (54) از نفت تهران

پدیده مشهد: سعید جلالی‌راد، عبدالله حسینی، رضا ناصحی، مرتضی منصوری، علی نعمتی، محمد اسماعیل نظری، سینا زامهران، مهدی مهدی‌خانی(55 حسین مهربان)، امین قاسمی‌نژاد، محمدرضا خلعتبری ( 84 میلاد کمندانی ) و محمد قاضی
سرمربی: رضا مهاجری

نفت تهران: میلاد فراهانی، احمد آل نعمه، محسن بنگر، سینا خادم پور، علیرضا عزت کرامت، سامان آقازمانی، امیرحسین فشنگچی، مجتبی حق‌دوست، فرشاد هاشمی، عیسی آل کثیر، امین منوچهری
سرمربی: حمید درخشان

 شرح گل‌ها:

پدیده 1 نفت 0(دقیقه 35، امین قاسمی نژاد): در این دقیقه یک ضربه ایستگاهی نصیب پدیده شد و مهاجم این تیم پشت این ضربه ایستاد. شوت محکم قاسمی نژاد به سوی دروازه نفتی ها با برخورد به یکی ازبازیکنان حریف تغییر مسیر داد و درون دروازه جا گرفت.

پدیده 2 نفت 0(دقیقه 50، محمدمهدی مهدی‌خانی): ارسال زیبای بازیکنان پدیده به مهدی خانی رسید و او نیز زودتر از دروازه بان نفت به توپ رسید و با ضربه ای دیدنی و دقیق دروازه نفتی ها را برای دومین بار باز کرد.

2-1 ( نفت تهران): در دقیقه 89 ارسال محمد فشنگچی به دهانه دروازه با پرواز جلالی و مشت توپ همراه شد ولی توپ که ارتفاع زیادی نداشت به بازیکنان پرتعدادی که داخل محوطه جریمه بودند برخورد کرد و در برگشت شوت بیک زاده پس از برخورد با سر محمد قاضی به گل اول نفتی ها تبدیل شد.

3-1 (پدیده): در دقیقه 90 پاس بلند نظر برای حسین مهربان که بازیکنی سرعتی به شمار می رود این بازیکن را در موقعیت مناسبی قرار داد. مهربان پس از عبور از عزتی مدافع نفت با یک ضربه بغل پا که از زاویه بسته زده شد، موفق شد گل سوم بازی را به ثمر برساند و خیال مهاجری بابت کسب هر سه امتیاز بازی راحت کند.

 

دقایق حساس:

دقیقه 16: در حالی که نفتی ها می توانستند در این دقیقه به گل اول بازی دست پیدا کنند خادم پور با بی دقتی ضربه سر خود را به سمت دروازه پدیده زد که این توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 40: حمله سریع نفتی ها باعث شد تا دروازه تیم میزبان دو بار مورد تهدید قرار بگیرد هر دو بار توسط جلالی راد دفع شد و این دروازه بان با دو سیو دیدنی توپ را به کرنر فرستاد.
دقیقه 42 : یک ضربه سر دیگر از سوی نفتی ها دروازه تیم میزبان را تهدید کرد اما این توپ نیز با واکنش جلالی راهی کرنر شد.

دقیقه 60: اشتباه احد آل نعمه در پاس به عقب به میلاد فراهانی دو بازیکن تیم پدیده را در موقعیت بسیار مناسبی قرار داد که در نهایت گلر نفت به خوبی واکنش داد و  این موقعیت از دست رفت.

دقیقه 61: بلافاصله بعد از حمله تیم پدیده اشتباه جلالی گلر تیم میزبان می توانست اینبار نفتی ها را به گل برساند که به موقع واکنش نشان داد و روی خط دروازه توپ را به آغوش کشید.

دقیقه 78: شوت بی دقت عیسی آل کثیر از پشت محوطه جریمه با فاصله دو متری راهی اوت شد.

دقیقه 80: موقعیت تک به تک و  عالی حسین مهربان که روی پاس زیبای محمد امین قاسمی نژاد به دست آمد، پس از دریبل گلر نفت و برخورد توپ به دیرک دروازه از دست رفت. در این صحنه خلعتبری به شدت نسبت به بازیکن جوان تیمش معترض بود.

دقیقه 83: شوت محمد قاضی از پشت محوطه جریمه پس از برخورد به مدافعین نفت تهران به شکل خطرناکی راهی اوت شد.

دقیقه 85: شربع سنگین زامهران با فاصله زیاد از بالای دروازه راهی اوت شد.

۱    
آی اسپورت
2017-11-24 16:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر