فهرست
گزارش روز: خوش تیپ ترین مربیان جام جهانی برزیل
گزارش روز: خوش تیپ ترین مربیان جام جهانی برزیل

گزارش روز: خوش تیپ ترین مربیان جام جهانی برزیل

آی اسپورت - در جام جهانی 2014 برزیل دو دسته مربی از لحاظ پوشش وجود داشته است: آن هایی که ترجیح دادند با ظاهری آراسته و رسمی روی نیمکت بنشینند و دسته ای دیگر که سعی کردند «راحت» لباس بپوشند تا در هدایت تیم خود آزاد تر عمل کنند.

در میان مربیان حاضر در برزیل اما نام 4 نفر به عنوان خوش تیپ ترین و خوش لباس ترین مربیان، در رسانه های مختلف عنوان شده است.


4 - آلخاندرو سابه یا

سرمربی آرژانتین گرچه شاید بیش از حد رسمی لباس می پوشد اما با این حال ظاهری جذاب از خود ارائه می دهد.

 
3 - چزاره پراندلی

سرمربی تیم ملی ایتالیا گرچه زودتر از آن چیزی که پیش بینی می شد به سوی ایتالیا حرکت خواهد کرد اما در هر حال یکی از مربیان خوش تیپ جام محسوب می شود. کت و شلوار کلاسیک و تیره ی پراندلی که پرچم کوچک کشور ایتالیا نیز روی جیب آن خودنمایی می کند، پوشش ثابت او در طول رقابت ها بوده است. آلبرتینی در مورد برند  Dolce&Gabbana که مورد استفاده ی پراندلی است، می گوید: \" این یک برند ایتالیایی فوق العاده است و ما همه افتخار می کنیم که از آن استفاده کنیم.\"

 

2 - یواخیم لوو

نمی شود از خوش تیپ های دنیای مربی گری سخن گفت اما یادی از یواخیم لوو نکرد. پوشش ساده و در عین حال شیک این مربی آلمانی همیشه مطرح بوده است. او این بار در برزیل نیز نام خودش را در بین خوش تیپ ها جای داده است.

 
1 - نیکو کواچ

اما سورپرایز جام جهانی 2014 سرمربی تیم ملی کرواسی یعنی نیکو کواچ است. کواچ هم صورت جذابی دارد و هم تیپی خاص و منحصر به فرد. او در بازی نخست تیمش مقابل برزیل کت و شلوار فوق العاده ای پوشیده بود اما در ادامه ی رقابت های تیمش ترجیح داد بدون کروات و کت، کنار زمین حضور داشته باشد. هر دو تیپ کواچ بسیار جذاب به نظر می رسید.

 

  ۳  
آی اسپورت
2014-06-25 18:11:25
نظر دهید

۳ نظر
امید
چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۱۹
از نظر من کى روش از همه خوشتیپ تره واقعا بدون هیچ تعصبى میگم
-
چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۴۴
کیروش از همه بهتره
آدامس خرسی
چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۲۵
خداااایش کیروش هم خوشتیپه حداقلش از سابیا و پراندلی بهتره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر