فهرست
سرپرست صبا: کریمی بدون رضایتنامه به تراکتور رفته است/ 90درصد خریدهای مرفاوی انجام شد
سرپرست صبا: کریمی بدون رضایتنامه به تراکتور رفته است/ 90درصد خریدهای مرفاوی انجام شد

سرپرست صبا: کریمی بدون رضایتنامه به تراکتور رفته است/ 90درصد خریدهای مرفاوی انجام شد

آی اسپورت- تیم فوتبال صبای قم تقریبا کارش را برای جذب بازیکن جدید در فصل نقل و انتقالات به پایان رسانده است. آن ها شش سهمیه لیگ برتری خود را تکمیل کرده اند و پنج بازیکن از لیگ های پایین تر و بازیکنان زیر 23سال به تیمشان آورده اند.

اکنون علی حیات پور، سرپرست صبا در گفت و گو با \"آی اسپورت\" از جذب یک یا دو بازیکن دیگر تا چند روز آینده خبر می دهد و می گوید: کادر فنی چند بازیکن از لیگ دسته اول مدنظر دارد که درصورت نیاز آن ها را به تیم اضافه می کنیم.

چند درصد از لیست مرفاوی فراهم شد؟

از لیست اولیه ای که ایشان به ما دادند، 90درصد انجام شده است و با توجه به اینکه کادرفنی و بازیکنان در اردوی سرعین اردبیل به سر می برند، منتظریم این اردو تمام شود و اگر آقای مرفاوی نیاز به بازیکن دیگری داشتند، با آن ها وارد مذاکره می شویم و به تیم اضافه می کنیم.

از بازیکنان جدید صبا راضی هستید؟

با تمریناتی که در قم برگزار شد و در این اردوی سرعین، کار همه آن ها خوب بوده است و امیدواریم در طول فصل جدید هم همینطور باشند.

فرید کریمی رضایت نامه گرفت و به تراکتور رفت؟

نه. این بازیکن یکسال دیگر با صبا قرارداد داشت و باید در قم می ماند، اما خودش را سرباز کرد و به این دلیل به تراکتور رفت و گرنه ما رضایت نامه ای به کریمی نداده ایم. طبق تعهدی که بین او و باشگاه وجود دارد، وی موظف است پس از اتمام دوران سربازی مجددا به صبا برگردد و یکسال برای ما بازی کند.

بودجه هشت میلیاردی که صبا برای فصل جدید در نظر گرفته کم نیست؟

این کار تصمیم هیئت مدیره بود و ما نمی توانیم در این امور دخالتی داشته باشیم. مطمئنا مسئولان باشگاه شرایط تیم و نظرات آقای مرفاوی را برای تعیین این بودجه درنظر داشتند و طبیعتا اگر در رابطه با مقدار بودجه حرفی بود به هیئت مدیره اعلام می کردند.

قبل از آمدن تمرینات صبا به قم قراربود تمرینات در ورزشگاه هلال احمر برگزار شود، اما تا اینجای کار تمام تمرینات در ورزشگاه یادگار امام(ره) انجام شده است.

قراربود اولین تمرین تیم که روز هفدهم خرداد برگزار شد، در زمین چمن هلال احمر قم انجام شود اما پس از بازدید کادرفنی از این ورزشگاه، شرایط را برای انجام تمرین در این مکان مناسب ندیدند و تمرینات تا پیش از اردو در یادگار امام برگزار شد؛ حال باید منتظر باشیم تا نواقص ورزشگاه هلال احمر برطرف شود که تمرینات را به آنجا انتقال دهیم.

چه اتفاقی افتاد اردوی صبا از چالدران به سرعین رفت؟

هماهنگ کننده ما در چالدران گفته بود شرایط برای برگزاری اردوی شما فراهم است و باتوجه به اعتمادی که به این شخص داشتیم، بدون هیچ بازدیدی از امکانات این شهر به چالدران رفتیم، اما با مشکل اسکان مواجه شدیم و فهمیدیم کسانی که گفتند شرایط برای اردوی شما فراهم است از اعتماد ما سوء استفاده کردند و مشکلاتی را برای تیم بوجود آردند، اما با این وجود سریعا تصمیم گرفتیم پس از یک روز به سرعین اردبیل برویم تا اردوی آمادگی بازیکنان دچار مشکل نشود.

فصل جدید را برای صبا چطور می بینید؟

قطعا وقتی تمرینات در قم برگزار شود، ارتباط و همدلی بیشتری بین بازیکنان و مردم قم بوجود می آید و این امر باعث می شود هواداران برخلاف سال های گذشته بیشتر به بازی های صبا بیایند و حامی تیم شهرشان باشند؛ علاوه بر این ما تیم جوان و خوبی را به مربی گری آقای مرفاوی که از مربیان موفق کشور هستند در اختیار داریم و پیش بینی می کنیم جزء مدعیان سال آینده لیگ برتر کشور باشیم.

     
آی اسپورت
2014-06-25 18:12:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر