فهرست
فاولر: سوارس نام باشگاه لیورپول را خدشه دار می کند
فاولر: سوارس نام باشگاه لیورپول را خدشه دار می کند

فاولر: سوارس نام باشگاه لیورپول را خدشه دار می کند

آی اسپورت - لوئیس سوارس باز هم دست بردار نبود و برای بار سوم در زمین مسابقه بازیکنان حریف را گاز گرفت. او این بار کیلینی را در جریان پیروزی 1-0 تیمش در دیداری پر حرف و حدیث مورد حمله ی خود قرار داده است.

رابی فاولر مهاجم اسبق باشگاه لیورپول انگلیس معتقد است که این رفتارهای سوارس نام باشگاه را خدشه دار خواهد کرد. او در گفت و گو با تاک اسپورت تاکید کرد: \" شما نمی توانید از او دفاع کنید. خارج از زمین سوارس شخصیت فوق العاده دوست داشتنی دارد. در کارهای خیریه شرکت می کند و فعالیت های گوناگونی برای باشگاه انجام می دهد. اما درون زمین همه چیز متفاوت پیش می رود.

هواداران عاشق او هستند اما این رفتارهای او متاسفانه نام باشگاه را خدشه دار خواهد کرد. بار قبل هواداران و مسئولان باشگاه خیلی به او کمک کردند و من نمی دانم او چرا باز هم مرتکب چنین اشتباهی شده است.\"

فیفا هنوز در رابطه با محرومیت سوارس تصمیم گیری نکرده است اما به نظر می رسد که او به طور یقین جام جهانی را از دست خواهد داد. بسیاری از منابع خبری دنیا حتی پا را فراتر گذاشته اند و از محرومیت 2 ساله ی سوارس سخن به میان اورده اند. گفته می شود حتی اگر فیفا بخواهد سخت گیری به خرج دهد، می تواند او را از بازی های باشگاهی نیز محروم کند. 

     
آی اسپورت
2014-06-25 18:48:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر