فهرست
شاهكار يك سرباز: مصدوميت در جشن!
شاهكار يك سرباز: مصدوميت در جشن!

شاهكار يك سرباز: مصدوميت در جشن!

 آی اسپورت- اولين گل اميد عاليشاه در لباس تراكتورسازي، در دومين بازي او براي تيم امير قلعه‌نويي به ثمر رسيد. عاليشاه كه روز گذشته براي اولين بار در تبر يز براي پرهوادارترين تيم تبريزي ليگ برتر به ميدان  مي‌رفت، در نيمه دوم با فرار از فضاي پشت سر خط دفاعي نفت آبادان و يك ضربه دقيق به توپ، به بهترين شكل ممكن از پاس خوب ابراهيمي استفاده كرد و توانست دروازه تيم مهمان را باز كند. شماره 9 تازه‌وارد تراكتورسازي كه از هفته دهم به بعد در هيچ مسابقه‌اي به ميدان نرفته بود، در اين فصل تنها يك بار موفق به گلزني شده بود. او  در ليگ شانزدهم، با پيراهن پرسپوليس فقط به سپاهان گل زده بود اما براي گل زدن در تركيب تراكتور، زمان كوتاه‌تري صرف كرد. جالب‌تر از گلزني سرباز جديد تراكتورسازي، هيجان‌زدگي او براي جشن‌گرفتن اين گل بود. اميد كه اين روزها از شادي‌هاي گل دسته‌جمعي در پرسپوليس كم شده، به محض باز كردن دروازه حسن هوري به طرف دروازه نفت دويد اما تعادلش را از دست داد و روي زمين افتاد و در آستانه يك مصدوميت تازه قرار گرفت. عاليشاه كه در همه قاب‌هاي بعد از امضاي قرارداد با تراكتور، غمگين ظاهر شده بود، در اين لحظه به خصوص ثابت كرد كه انگيزه و اشتياق لازم براي درخشيدن در تيم جديد را به دست آورده است. او البته با اين شادي‌ها منحصر به فرد، در صورت ادامه گلزني در تبريز، بايد بيشتر نگران سلامتي‌اش باشد!

۴ ۵  
آی اسپورت
2017-01-18 20:19:00
نظر دهید

۵ نظر
سامان
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۳۳
عالیشاه هم یکی مثل بقیه، دم تکان بده امید دم تکون بده ...
۱
سامان
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۳۳
عالیشاه هم یکی مثل بقیه، دم تکان بده امید دم تکون بده ...
۱
محسن
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۱۹
او در جایی که شما تربیت و بزرگ شدی،تربیت نشده.دم تکان دادن کار شما و پدر و مادرتان است.حالا بدو چوبی را پرت کردم بردار بیار!!!!!
موراتا
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۰۱
اون غمگین بودنشم یه فیلم بود
۶
یوسف
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۵۸
غمگین موندن یعنی کشتن فوتبال خودشون! پرسپولیسیا اگه عقل داشته باشن حق میدن اینا تموم تلاششو بکنن خوب بازی کنن چون فصل بعد بازم قراره برگردن به پرسپولیس!
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر