فهرست
دکتر بیلاردو : مقابل نیجریه با بهترین ترکیب ظاهر می شویم
دکتر بیلاردو : مقابل نیجریه با بهترین ترکیب ظاهر می شویم

دکتر بیلاردو : مقابل نیجریه با بهترین ترکیب ظاهر می شویم

آی اسپورت - در زمین تمرین تیم ملی آرژانتین بازیکنان در حال انجام یک بازی تمرینی هستند و سابه یا تمرینات را زیر نظر دارد. دکتر کارلوس بیلاردو سرمربی سابق تیم آرژانتین ؛ مدیرفنی ویکی از مسئولان حال حاضر فدراسیون فوتبال این کشور نیز در تمرین حضور دارد .

با دیدن خبرنگاران به سمت آنها می آید و صحبت های خود را اینگونه شروع می کند : \"جام جهانی شگفت انگیزی است . اگر نتایج بدست آمده را قبل از جام جهانی کسی پیش بینی می کرد هیچکس باور نمی کرد \"

بیلاردو در مورد ترکیب تیم ملی آرژانتین در مقابل نیجریه سعی کرد اظهار نظر خاصی نکند : \" دی ماریا می تواند کمی متمایل تر به کناره ها بازی کند . حتی در جناح راست هم می توان از او استفاده کرد. او بازیکن فوق العاده ای است. همکاری او با مسی عالی است و وقتی در 30 متر جلو آزاد باشد تاثیر خودش را خواهد گذاشت \"

او ادامه داد : \"به اعتقاد من برای چینش تاکتیکی و نیز نفرات داخل زمین باید به حریف مقابلت نگاه ویژه ای داشته باشی و بر همین اساس برنامه ریزی کنید . معتقدم که سابه یا با شناختی که از نیجریه دارد بهترین ترکیب را در مقابل این تیم به میدان می فرستد.

من 8 سال مربی تیم ملی بودم. خودش یک عمر است و باید بگویم که به هیچ عنوان حرفه آسانی نیست.گاهی اوقات انگار تمام رسانه ها در مقابلت قرار دارند. نه تنها من که همسر و فرزندانم نیز تحت فشار بودند. اما الان اوضاع برای من خیلی بهتر است و چنین فشاری دیگر وجود ندارد \"

     
آی اسپورت
2014-06-25 19:36:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر