فهرست
یک روز بعد از رفتن آجورلو؛ عالیشاه آزاد شد
یک روز بعد از رفتن آجورلو؛ عالیشاه آزاد شد

یک روز بعد از رفتن آجورلو؛ عالیشاه آزاد شد

آی اسپورت – امید عالیشاه با گذراندن دوران سربازی خود در تیم تراکتورسازی، امروز تسویه حساب خود را از یگان خدمتی‌اش دریافت کرد. با پایان یافتن سربازی این بازیکن، عالیشاه از فردا در تمرینات پرسپولیس حاضر خواهد شد. این اتفاق درست یک روز بعد از برکناری مصطفی آجورلو از مدیر عاملی باشگاه تراکتورسازی افتاده است. دوران حضور عالیشاه در تراکتورسازی بسیار پرحاشیه بود و او در تبریز روزهای خوشی را پشت سر نگذاشت!

۷ ۶  
آی اسپورت
2018-04-18 13:55:00
نظر دهید

۶ نظر
پدرام
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۵۵
هر که گریزد ز خراجات شهر جورکش غول بیابان شود
۸ ۱
قارتال
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۲۹
سومین بیت از غزل زیبای مولوی :گر بگریزی ز خراجات شهر جورکش غول بیابان شوی اتفاقا آخرین بیتش هم زیباست روی به شمس الحق تبریز کن تا مَلِک مَلک سلیمان شوی موسمی که تبریز شهر بزرگی بود و تهران شاید قریه ای کوچک در بیابانی کم آب و علف!
sirvan.f
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۰۲
و به این ترتیب پروژه ی سرقت جام از پرسپولیس شکست خورد و پرپنده هم کلا کأن لم یکن شد.رو هم ده تا بازی برای تراکتور نکردن مجموع امتیازاییم که تراکتور با این دونفر گرفت ۸ امتیاز بود.خسته نباشی دلاور.خداقوت قهرمان.
قارتال
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۵:۴۹
بزرگترین سارق بازیکن و بیت المال همین دردانه های بی کفایتی پایتخت هستند که سنگشو به سینه میزنید اگه مشکل کم شنوایی نداشتی شعار تراختوریها رو دیروز تو استادیوم می شنیدی که تراختور نظامی نمی خواهیم، بازیکنان بی غیرتی که برای مداوای مصدومیت های کهنه به تراختور میاند ،یک صدم در آمدی که سالانه از استخراج معدن مس سونگون بدست می آد رو خرج خود آذربایجان میکردند الان بهشت خاورمیانه لقب گرفته بودیم
محمد
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۳۲
تراکتور نابود کرد این ماموریت به عهدش گذاشته بودن که به نحو احسن انجام داد بخاطر شعار خ ل ی ج ع ر ب ی
۷ ۱
علی
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۱۹
نمیدونم شما ترکها چرا اینجوری هستین. کسایی که اومدن تو تیمتون زحمت کشیدن رو اینقدر فحش میدین که برن. هر کس که اومده تبریز با دلخوری رفته. اول میگفتین مشکل بازیکنهای پرسپولیس هستن. این حرف کاملا اشتباهه چون اونقدر به بازیکنها و مربیان تیمهای دیگه هم فحش دادین که حساب نداره. مجید جلالی که دیگه پرسپولیسی نیست. جلالی میگفت اگه از تبریز نمیومدم بیرون سکته میکردم. بعد اینو بفهمین وقتی یک مربی یا بازیکن میاد تیم شما دیگه پرسپولیسی یا استقلالی نیست بلکه تراکتوریه ولی شما میخواین بی عرضگی خودتون رو بندازین گردن بقیه
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر