فهرست
۴ذوبی در لیست ژنرال؛ مسلمان نیست
۴ذوبی در لیست ژنرال؛ مسلمان نیست

۴ذوبی در لیست ژنرال؛ مسلمان نیست

آی اسپورت – باشگاه سپاهان اصفهان که چند روز پیش امیر قلعه‌نویی را به عنوان سرمربی خود انتخاب کرد، حالا به دنبال جذب بازیکن مد نظر او برای تیمش  است. در فهرستی که امیر قلعه‌نویی برای جذب بازیکن در نظر گرفته است نام ۶ بازیکن به چشم می‌خورد که در این بین نام ۳ بازیکن از تیم فوتبال ذوب‌آهن، تیم قبلی قلعه‌نویی، هم دیده می‌شود. حمید بوحمدان، خالد شفیعی، سجاد شهباززاده، کی‌روش استنلی، میلاد فخرالدینی و محمد ایرانپوریان ۶ بازیکن مدنظر امیر قلعه‌نویی هستند که باشگاه سپاهان مذاکرات با این بازیکنان را آغاز کرده است.

باشگاه سپاهان با برخی از بازیکنان نامبرده به توافق اولیه رسیده و با برخی دیگر هم در حال مذاکره است. نکته جالب توجه اینکه همانطور که خبرنگار میزان چند روز پیش اعلام کرده بود، نام محسن مسلمان، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس، در این فهرست نیست.

میزان

۴ ۶  
آی اسپورت
2018-05-25 19:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
امیر
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۴۱
مگه میشه قلعه نویی بازیکن بازیساز نخواد؟ همین الان هم که سپاهان بازیساز نداره
۶
محسن هزار تومنی
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۱۶
واقعا برانگوووو بزرگترین ظلمو در حق این محسن هزارتومنی کرد انقدر تو لنگ نیمکت نشینش کرد که حالا نه تو خود لنگ جایی داره نه تیم دیگه ای میخوادش. البته ما تاجیا هم یه جورایی در حقش بد کردیم همون موقع که میخواست با هزار تومن بیاد واسه استقلال بازی کنه باید جذبش میکردیم خخخخ
کیسه چرک
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۱۱
شما کیسه ها که التماس کردن رو خوب بلدین مگه رکورد التماس به رضاییان رو نشکوندین؟ حالا شانس تون رو درباره مسلمان امتحان کنید درضمن ظلم بزرگ رو پدر قائدی در حقش کرد که به خاطر پول بیشتر بچه اس رو فرستاد کیسه بی ریشه و قاتل تحویل گرفت
۸
شعور و شخصیت دو حلقه مفقوده ششتقلالیا
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۱۸
فهمیدیم تو چه محیطی بزرک شدی !
بران بقیه ش خودتی و اونی که پس انداختت
۶
محسن
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۵۸
حاجی بیخیال سجاد شهباززاده . اخه با چه عملکرد و آماری .ما به دعوت کیروش از اشکان دژآگه گیر میدیم که این یارو دوساله کجا بازی کرده؟! حالا ورژن داخلی پیدا کرده! هوادار سپاهان نباید اجازه بدهد.حمایت از قلعه نوعی باید عقلانی باشد.
۲
تیم شانزدهم جدول با دو گل زده در هفت بازی
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۱۸
تایش: مسلمان را می خوایم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر